Najlepszy bukmacher. Czerwiec 2018

Mistrzostwa świata 2018 to doskonała okazja do tego, by skorzystać z ofert specjalnych legalnych bukmacherów. Jakie firmy obecnie są najlepsze do obstawiania meczów przez internetów? Sprawdźcie aktualny ranking, a następnie podejmijcie decyzję, w jakim miejscu rzeczywiście warto założyć konto!


1. miejsce - Fortuna

Firma bukmacherska Fortuna jako pierwsze w Polsce wprowadziła dla swoich klientów ofertę zakładów przez internet. Nic dziwnego, że w jej ofercie znaleźć można najwięcej opcji i nowości. Jeżeli zależy wam na tym, by założyć konto w miejscu o dobrej renomie, z dużą liczbą aktywnych graczy oraz okazjonalnymi, ale korzystnymi, promocjami, to będzie to dla was bardzo dobry wybór. 

Zobacz aktualną ofertę bukmachera Fortuna na www.eFortuna.pl!

Marka Fortuna sponsoruje wiele imprez sportowych oraz drużyn. Posiada także liczne punkty stacjonarne w całym kraju, w których również można korzystać z ciekawych ofert oraz bonusów. 


Obstawianie meczów w Fortunie możliwe jest przez stronę internetową bądź aplikację mobilną. Firma pozwala graczom na zamykanie kuponów przed czasem, a nawet oglądanie meczów za darmo online! Na mundial 2018 bukmacher przygotował, między innymi, loterię z nagrodą w wysokości 100.000 PLN oraz powiększony bonus 150 PLN oraz 400 PLN dla każdego, kto postanowi założyć konto w trakcie lub przed MŚ 2018.

Bukmacher Fortuna na mundial przygotował wiele zakładów specjalnych. Kursy dostępne w ofercie tej firmy są bardzo dobre i w niektórych przypadkach nie mają sobie równych. Aby przejrzeć tabelę notowań na tej stronie wcale nie potrzeba posiadać konta, dlatego też można to zrobić w każdej wolnej chwili!

2. miejsce - Forbet

Drugie miejsce trafia do coraz lepiej radzącej sobie marki Forbet, która staje się ostatnio znacznie popularniejsza, niż jeszcze kilka miesięcy temu. Dla kogo przede wszystkim ten bukmacher? Dla osób szukających wielu promocji na mistrzostwa świata w Rosji, transmisji na żywo przez internet, dobrych kursów oraz niezawodnej strony internetowej. 

Zainteresowany ofertą na MŚ 2018? Zajrzyj na stronę www.iForbet.pl!

Firma Forbet wraz ze swoim ambasadorem Arturem Borucem na czas mistrzostw ma dla nowych graczy bonus w wysokości 1200 PLN. Dodatkowo, bukmacher regularnie organizuje ciekawe akcje, w których zyskać można premie, gadżety i tym podobne. A wszystko to dostępne dla każdego! 


Oferta na mundial 2018 w Forbet zawiera bardzo wiele ciekawych zakładów, którym warto bliżej się przyjrzeć. Na pewno podczas turnieju do tabeli kursów zostaną dodane nowe typy - także te specjalne, gdzie gracz ma możliwość założyć się o z pozoru błahe rzeczy jak to, czy Ronaldo zawsze będzie grał przez 90 minut albo czy Lewandowski zdobędzie bramkę piętką. 

Zakłady Bukmacherskie Forbet to już nie nowicjusz w branży, dlatego nie jest to absolutnie propozycja tylko dla tych, którzy szukają w świecie typerskim czegoś nowego. Z dnia na dzień oferta tej firmy staje się coraz lepsza, dlatego warto mieć ją na uwadze i śledzić wszystko, co jest z nią związane!

3. miejsce - LV BET

Na miejscu trzecim, czyli nadal bardzo dobrym, bo przecież na podium, znalazł się bukmacher LV BET. Firma ta od pewnego czasu współpracuje ze Zdzisławem Kręciną, który jest twarzą wszystkich promocji przygotowanych z myślą o kibicach piłki nożnej śledzących rozgrywki mistrzostw świata. 

Aktualna oferta firmy LV BET - www.LvBET.pl!

Na chwilę obecną w firmie LV BET można odebrać bonus powitalny 1500 PLN, bonus relaod 200 PLN dla stałych graczy oraz wziąć udział w mundialu typerów z bardzo atrakcyjnymi nagrodami. Na pewno jest to solidna propozycja dla osób, które przede wszystkim stawiają na bonusy, promocje i tym podobne, chociaż trzeba przyznać, że oferowane przez tego bukmachera kursy również do najniższych nie należą! 


Patrząc na to, jak zmienia się LV BET, wyraźnie widać, że stroną zajmują się osoby z pasją, którym zależy na dobrej renomie i zadowoleniu graczy. U tego bukmachera pojawia się bardzo dużo ciekawych ofert oraz funkcji, jakich na próżno szukać u konkurencji. Na pewno jest to strona z ogromnym potencjałem. Warto się jej przyglądać, sprawdzać, co oferuje. A najlepiej założyć konto i na własnej skórze przekonać się, czy dostępne w niej funkcje są stworzone dla nas, czy raczej nie.

-----

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd