Żurkowski pod lupą

11.10.2018 17:05

Jak donosi katowicki „Sport”, as Górnika Zabrze i młodzieżowej reprezentacji Polski znalazł się na celowniku kilku zagranicznych zespołów, a zainteresowanie nim wciąż rośnie.


21-letni pomocnik wrócił do gry po kontuzji i od razu przypomniał wszystkim kibicom o swojej wartości. Zabrzanie co prawda ostatecznie nie potrafili pokonać Lecha Poznań, ale bramka popularnego „Zupy”, zdobyta uderzeniem z ponad trzydziestu metrów, była ozdobą nie tylko tego meczu, ale też całej kolejki, a być może nawet rundy czy sezonu Lotto Ekstraklasy.

Żurkowski poza zdobyciem gola kreował też akcje kolegom oraz popisał się kilkoma efektownymi rajdami, z których słynie. Wobec tego trudno się dziwić, że media ponownie donoszą o zainteresowaniu jego osobą, jakie przejawiają kluby z mocniejszych lig.

Sport” informuje, że Polakiem interesują się niemiecki HSV Hamburg oraz angielskie Southampton FC. Górnik, z którym zawodnik jest związany umową do 30 czerwca 2020 roku, byłby skłonny wysłuchać ofert na poziomie przynajmniej 4 milionów euro.

Fot.: Górnik Zabrze/Górnik TV


Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd