Ziyech nie dla Bayernu!

09.08.2019 19:50

Komplikuje się sytuacja Bayernu Monachium, który chciał tego lata ściągnąć klasowego skrzydłowego. Najpierw poważnej kontuzji doznał Leroy Sane, a dziś Hakim Ziyech zdecydował się pozostać w Amsterdamie.


Oczywiście celem numer jeden włodarzy „Bawarczyków” na letnie okno transferowe było ściągnięcie Leroya Sane, który w drużynie Manchesteru City jest tylko dublerem, a po powrocie do niemieckiej Bundesligi z miejsca stałby się jedną z jej największych gwiazd i budowanego na nowo Bayernu. Wszystko przekreślił uraz więzadeł krzyżowych, który wymusza wielomiesięczną przerwę.


Alternatywą dla reprezentanta Niemiec miał być Hakim Ziyech, który ma za sobą kolejny znakomity sezon w barwach Ajaksu Amsterdam. Ten początkowo był gotowy odejść do niemieckiego giganta, ale koniec końców nie chciał dłużej żyć w niepewności i związał się nowym kontraktem z dotychczasowym klubem.

Marokańczyk otrzymał podwyżkę, która skłoniła go do podpisania umowy, która będzie obowiązywać przez trzy kolejne lata, dokładnie do 30 czerwca 2022 roku. Jej skrócenie przez inny klub wiązać się będzie z wydatkiem nie mniej niż 30 milionów w europejskiej walucie. 

Fot.: Ajax Amsterdam/Twitter

Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. Najnowsze wiadomości

  2. Bonus 3000 PLN + 100 PLN zakład bez ryzyka
    Legalny bukmacher Betfan oferuje darmowe bonusy na start
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Bonus 3000 PLN + 100 PLN bez ryzyka + Gra bez podatku! Kod promocyjny: BETFANOdbieram bonus