Zakład bez ryzyka na wygraną młodzieżówki!

15.06.2019 11:40

W niedzielę 16 czerwca zainaugurowany zostanie turniej finałowy UEFA EURO U21. W pierwszym spotkaniu  organizowanej we Włoszech imprezy reprezentacja Polski do lat 21 zmierzy się z Belgami. Legalny bukmacher forBET przygotował z tej okazji ofertę specjalną.


Zacznijmy od tego, że opisywana oferta skierowana jest wyłącznie do klientów marki forBET, którzy posiadają swoje konto w serwisie online tego operatora. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś to podczas formularza możesz skorzystać z kodu bonusowego o treści "BETONLINE", dzięki któremu możesz zgarnąć o 50 PLN więcej na grę w zakładach sportowych, niż w ramach standardowej oferty powitalnej. 

Wracając do promo na Polska U21, wystarczy postawić za dokładnie 49 lub 99 PLN zakład pojedynczy (tzw. singiel) na zwycięstwo Biało-Czerwonych z Belgami. W razie wygranej gracz może cieszyć się z wygranej. W razie remisu lub porażki podopiecznych Czesława Michniewicza organizator akcji zwróci stawkę w formie bonusu. 

Cashback na EURO U21 zanim zostanie wypłacony musi zostać obrócony czterokrotnie w zakładach sportowych po kursie minimalnym 2,00. W przypadku kuponów AKO, każde ze zdarzeń musi mieć kurs minimalny 1,20. Czas na wykonanie obrotu to 30 dni. 


Szczegóły oferty dostępne na -> www.iForbet.pl!

________________________________

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Bonus 3000 PLN + 100 PLN bez ryzyka + Gra bez podatku! Kod promocyjny: BETFANOdbieram bonus