Wszołek „Legionistą”

19.09.2019 18:15

Paweł Wszołek, były reprezentacyjny skrzydłowy, po kilku latach występów w ligach zagranicznych zdecydował się na powrót do kraju. 27-latek związał się w czwartek umową z Legią Warszawa.


Po przejściu dwudniowych testów medycznych były zawodnik między innymi Polonii Warszawa związał się z „Wojskowymi” umową, która obowiązywać będzie dokładnie do 30 czerwca 2021 roku, a więc do końca przyszłego sezonu. Najnowszy nabytek warszawian ma pomóc w rozwiązaniu problemów na skrzydłach, ale w razie konieczności może być również wystawiany na innej pozycji. Rzadko trafia się tak klasowy i wszechstronny gracz. Zwłaszcza z kartą na ręku.

"Paweł jest zawodnikiem doświadczonym i uniwersalnym. Łączy w sobie cechy motoryczne i siłowe z tymi typowo piłkarskimi, mogącymi podnieść jakość naszego zespołu. Może również występować na kilku pozycjach. Jest piłkarzem ogranym w lidze dużo silniejszej od naszej (ponad 100 spotkań w angielskiej Championship). Liczymy, że szybko wkomponuje się w drużynę, pomoże w wywalczeniu mistrzostwa i Pucharu Polski, co pozwoli mu także wrócić do reprezentacji” - mówi dyrektor sportowy Radosław Kucharski, cytowany w oficjalnym komunikacie stołecznego klubu.

Przypominamy, że po ośmiu kolejkach PKO Ekstraklasy Legia Warszawa zajmuje dopiero piątą pozycję w stawce, ale jej strata do lidera wynosi zaledwie trzy oczka. Transfer zawodnika z tak bogatym doświadczeniem we włoskiej Serie A i angielskiej Championship dobitnie pokazuje, że cel „Legionistów” na ten sezon jest jeden i jest nim odzyskanie mistrzowskiego tytułu. 

Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. Najnowsze wiadomości

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Bonus 3000 PLN + 100 PLN bez ryzyka + Gra bez podatku! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus