Typy na KSW 57. Pudzian stawia kupon warty prawie 800 zł!

Popularne typy bukmacherskie na KSW 57? Mariusz Pudzianowski ma swoje pewniaki, a dzięki nim można zarobić prawie 800 złotych! Na co postawił "Pudzian" i jak zagrać dokładnie taki sam kupon?

Pewniaki na KSW 57. Wśród typów prawdziwe hity!

Wielki krokami zbliża się KSW 57, a co za tym idzie pojawia się coraz więcej informacji na temat tego wydarzenia. Dla nikogo nie powinno być zdziwieniem, że ogromnym zainteresowaniem cieszy się nie tylko to, gdzie obejrzeć KSW 57 za darmo, ale również jakie są typy na sobotnie walki.

Mariusz Pudzianowski przygotował pewniaki, które powinny zainteresować każdemu, kto chciałby przed świętami zagrać kupon na MMA. Do wygrania jest całkiem sporo - za zagrane 100 złotych można zarobić aż 787 zł! To wszystko na legalnej stronie internetowej www.Betfan.pl.


"Pudzian" zna świat mieszanych sztuk walki od podszewki, dlatego przygotowane przez niego KSW 57 typy to na pewno ciekawa propozycja dla każdego, komu zależy na graniu pewniaków ze sprawdzonego źródła, a nie przypadkowych "ekspertów".

Typy Pudzianowskiego na KSW 57:

 • Phil de Fries vs Michał Kita. TYP: De Fries
 • Roman Szymański vs Marian Ziółkowski. TYP: Szymański
 • Artur Sowiński vs Borys Mańkowski. TYP: Mańkowski
 • Antun Račić vs Bruno Augusto dos Santos. TYP: Racić
 • Cezary Kęsik vs Abus Magomedov. TYP: Magomedov

Gdzie obstawiać galę KSW 57? Legalne zakłady z bonusami online!

Jeżeli chcemy obstawiać legalnie zakłady bukmacherskie na KSW 57, wystarczy, że przejdziemy na stronę www.Betfan.pl i wybierzemy swoje typy albo zdecydujemy się na te od Pudzianowskiego. W przypadku braku konta, można szybko dokonać rejestracji, a tym samym otrzymać pakiet powitalny o łącznej wartości blisko 3000 PLN!

Betfan bonus powitalny przeznaczony jest dla każdego, kto zdecyduje się na założenie profilu typerskiego z kodem promocyjnym BETONLINE. Oto, co jest do zdobycia:

 • 600 PLN jako zakłady bez ryzyka
 • 3x777 PLN
 • Aż 15 darmowych kuponów!

Konto można założyć nie tylko na standardowej stronie internetowej, ale również aplikacji mobilnej czy po prostu przez telefon, wchodząc na przenośny portal online!


KSW 57 transmisja online. Gdzie oglądać galę?

Portal Meczyki to przede wszystkim streamy, dlatego nie mogło u nas zabraknąć tematu dotyczącego transmisji najbliższej gali KSW. Gdzie obejrzeć edycję 57?

Niestety, KSW 57 transmisja nie będzie dostępna w otwartej telewizji. Kibice mogą skorzystać jedynie z systemu PPV. Dostęp do legalnego streamu wiąże się z kosztem 40 PLN. Nic nie wskazuje na to, by organizatorzy pokazali gdzieś KSW 57 za darmo.

Początek gali w dniu 19 grudnia o godzinie 20.

Bonus bez depozytu dostępny z kodem "BETONLINE" na stronie www.STS.pl

----

Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

 1. Bonus 3000 PLN + 100 PLN zakład bez ryzyka
  Legalny bukmacher Betfan oferuje darmowe bonusy na start
 2. Najnowsze wiadomości

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Mecze na żywo z bonusem 29 PLN w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus