Typy na Ekstraklasę (12 i 13 grudnia 2020) - 13. kolejka

Jak w niemal każdy kolejny weekend, w ten nadchodzący przyjdzie nam obejrzeć następną kolejkę polskiej Ekstraklasy - najbardziej prestiżowych rozgrywek w obrębie polskiej piłki nożnej. Trzynasta kolejka obfitować będzie w spotkania nader ciekawe - nie tylko z perspektywy kibica, ale i tego, kto zamierza je obstawiać. W tym krótkim wpisie przedstawimy nasze typy na Ekstraklasę właśnie na tej fazie ligi, wskazując przy okazji, u którego bukmachera warto realizować te własne, by wyjść na tym po prostu dobrze.

Nasze typy bukmacherskie na 13. kolejkę Ekstraklasy

Trzynasta kolejka polskiej Ekstraklasy, która rozpocznie się w piątek, 11 grudnia tego roku, będzie taką, w której odbędzie się co najmniej kilka niesamowicie ciekawych meczów między drużynami o podobnym charakterze i tej samej woli walki. Poniżej przedstawiamy nasze typy na Ekstraklasę w tej jej kolejce, ale i aktualne kursy na każdy z opisanych przez nas - naszym zdaniem najciekawszych - meczów. Zaznaczamy, że bazowaliśmy na danych z 7 grudnia 2020 roku - kursy mogą się zatem nieznacznie różnić tuż przed konkretnym spotkaniem.

Typy na mecz Wisła Kraków - Legia Warszawa

Kursy popularnych bukmacherów:

 • STS - 4.05 - 4.05 - 1.80
 • Fortuna - 3.85 - 4.15 - 1.87 
 • Betclic - 4.10 - 4.10 - .1.82

W jednym ze zdecydowanie najciekawszych spotkań 13. kolejki Ekstraklasy Legia Warszawa, obecnie znajdująca się na szczycie tabeli ligowej, podejmie kiepsko radzącą sobie w tym sezonie Wisłę Kraków. Tutaj wynik nie pozostawia złudzeń - drużyna ze stolicy nie odnotowała żadnej porażki już od wielu spotkań, a jej passę można skonfrontować z pozbawioną zwycięstw od pięciu meczów Wisłą.

sts typy ekstraklasa

Krakowski klub ma problemy i to powinniśmy brać pod uwagę przy obstawianiu. Nasz typ ląduje w rękach Legii, acz polecamy sięganie tutaj po inne rynki (na przykład na liczbę goli czy kartek) - na zwycięstwie bowiem nie zarobimy wiele.

Typy na mecz Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław

Kursy popularnych bukmacherów:

 • STS - 2.40 - 3.30 - 3.0
 • Fortuna - 2.52 - 3.36 - 2.95 
 • Betclic - 2.44 - 3.30 - 3.05

Jeden z najbardziej wyrównanych meczów w tej kolejce, z bardzo niepewnym zwycięzcą. Choć Zagłębie w ostatnich meczach prezentowało się gorzej, obie drużyny prezentują stosunkowo podobną formę - dzieli je też zaledwie jeden punkt w klasyfikacji. Mimo wszystko jednak obie drużyny grają w taki sposób, że można spodziewać się co najmniej kilku bramek. Mimo, że my typujemy zwycięstwo Śląska Wrocław, tutaj również polecamy zainwestować w mniej standardowe, ale bardziej opłacalne i pewne rynki. W tym meczu bowiem wiele może pójść nie po naszej myśli.

Typy na mecz Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok

Kursy popularnych bukmacherów:

 • STS - 1.80 - 4.05 - 4.05
 • Fortuna - 1.85 - 4.15 - 3.95 
 • Betclic - 1.82 - 4.10 - 4.10

Jeszcze do niedawna lider klasyfikacji, Raków Częstochowa, podejmie się pojedynku z Jagiellonią, która powoli odkuwa się po swojej złej passie. Bukmacherzy nie dają jej żadnych szans - rzeczywiście, logika pcha wszystkie typy na Ekstraklasę na postawienie na częstochowski zespół, który już od początku sezonu radzi sobie bardzo dobrze i prezentuje stabilną formę.

ekstraklasa bonus betfan

My tak właśnie robimy, zaznaczając przy okazji, że Jagiellonia ma potężne wahania w formie. W jednych spotkaniach potrafi zachwycić, by potem pokazać poziom poniżej wszelkich oczekiwań. Znacznie stabilniejszą opcją będzie wskazanie Rakowa jako zwycięzcy. Zwłaszcza, że w tym sezonie nie tracił zbyt wielu bramek - w przeciwieństwie do swojego rywala.

Bukmacherzy z najlepszą ofertą na polską Ekstraklasę

Rozgrywki Ekstraklasy cieszą się u nas na tyle dużym powodzeniem, że nie sposób byłoby sobie wyobrazić bukmachera nieprzedstawiającego oferty właśnie na nie. Choć większość operatorów rzeczywiście pozwala realizować własne typy na Ekstraklasę w obrębie swoich serwisów, nie każdy sprawdza się w tym tak samo dobrze i oferuje nam atrakcyjne warunki właśnie na to. Do "pewniaków", w których ofertę bez wątpienia możemy wejść zaliczyć możemy:

 • STS, który już od wielu lat nadaje priorytet właśnie Ekstraklasie. Można u niego liczyć na solidne kursy bukmacherskie, a typy na Ekstraklasę realizowane na żywo często są u niego opatrywanie darmowymi transmisjami, co znacznie ułatwia ich realizację właśnie w tej formule. STS to również solidne bonusy, również te ściśle związane z rozgrywkami w polskiej lidze. Obecnie także zakład bez ryzyka na www.sts.pl z kodem "BETONLINE".
 • Fortuna, która istnieje na rynku niemal tak samo długo, jak STS, a która Ekstraklasę traktuje bardzo dobrze. Pozwala nam na typowanie wszystkich spotkań z jej obrębu, ale też sięganie po niejednokrotnie bardzo konkurencyjne kursy. Co więcej, daje też nam dostęp do świetnie działającego programu lojalnościowego, nagradzającego każdy nasz zakład.
 • Betclic, u którego obstawianie umożliwi nam sięganie po wiele różnych opcji bukmacherskich - często o wiele więcej, niż w przypadku konkurencji. Sprawdza się on znakomicie przy spotkaniach wyrównanych, których wynik nie bardzo jest w sferze naszych zainteresowań bukmacherskich. Z kodem promocyjnym "KOD550" gracze mają aż 550 PLN cashbacku na obstawianie zakładów www.betclic.pl.

Rejestrując się u któregokolwiek z bukmacherów zadbajmy o to, by skorzystać z kodu promocyjnego. W przypadku bukmacherów STS i Fortuna kodem tym jest BETONLINE. U bukmachera Betclic możemy posłużyć się kodem KOD550, który znacząco zwiększy wartość naszego bonusu powitalnego.

Fakty, które należy znać, by skutecznie obstawiać typy na Ekstraklasę

 • Typując regularnie polską Ekstraklasę, ale i będąc tak zwanym "niedzielnym typerem", należy znać kilka faktów na jej temat - takich, które z pewnością ułatwią cały proces i uczynią go jeszcze przyjemniejszym właśnie dla nas. Poniżej prezentujemy kilka z nich, które uważamy za najprzydatniejsze i rzeczywiście uskuteczniające nasze typy na Ekstraklasę. Skupiamy się przy tym na 13. jej kolejce.
 • Trzynasta kolejka Ekstraklasy rozpocznie się 11 grudnia, meczem Podbeskidzia Bielsko Biała z Piastem Gliwice. Tradycyjnie już rozciągnie się na cały weekend i zahaczy o poniedziałek.
 • Typy bukmacherskie na Ekstraklasę, w tym również na 13. jej kolejkę, możemy realizować również "na żywo" - co ciekawe, niektórzy bukmacherzy oferują też dostęp do transmisji wybranych spotkań, również LIVE.
 • Na tej fazie rozgrywek nic nie jest przesądzone - dysponujemy już jednak należytą ilością materiału do analizy, którym powinniśmy się posłużyć celem uczynienia naszych zakładów skuteczniejszymi i przynoszącymi większe korzyści.
 • Przed trzynastą kolejką Ekstraklasy pozycje na szczycie tabeli są bardzo zbliżone - nie należy się więc nimi kierować. Zwłaszcza, że różnice liczy się w kilku punktach, możliwych do "zarobienia" w jednym meczu.


Nowa oferta darmowych bonusów na www.efortuna.pl


.

Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

 1. Najnowsze wiadomości

 2. Betclic najlepszy legalny bukmacher
  Zakład bez ryzyka 550 PLN. Kod promocyjny: KOD550
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Mecze na żywo z bonusem 29 PLN w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus