Typy bukmacherskie z zagranicy - co musisz wiedzieć, by zarabiać na obstawianiu?

Niektórzy uważają, że typy bukmacherskie z zagranicy są lepsze. Czy to rzeczywiście prawda? Wszystko, co trzeba wiedzieć dostępne na naszej stronie - oto garść podstawowych informacji i nie tylko!

Pewniaki bukmacherskie - obstawianie, które gwarantuje sukces?

Jak sama nazwa każe nam o tym myśleć, pewniaki bukmacherskie to typy, dzięki którym można obstawiać i zarabiać. To tak w największym możliwym skrócie. Niestety, prawda jest taka, że nie ma w świecie typerskim czegoś, co gwarantowałoby sukces w każdych okolicznościach. Regularne zarabianie to przede wszystkim kwestia odpowiedniego przygotowania, nastawienia i... cierpliwości.

Typy bukmacherskie z internetu to rozwiązanie, dzięki któremu początkujący mogą dać sobie trochę odsapnąć od analizy na własną rękę. To także jeden ze sposobów, by nauczyć się myślenia jak najlepsi z najlepszych. Nawet jednak i tym ostatnim zdarzają się wpadki. Tyle że oni się do tego przyznają, a gracze mało doświadczeni - już niekoniecznie.

Na pewno strony z typami nigdy nie przestaną istnieć i zawsze będą chętni na korzystanie z nich. Tyle że coraz więcej pada pytań na temat tego, czy warto korzystać ze stron polskich, czy może lepiej postawić na coś z zagranicy.

Jak typy bukmacherskie, to tylko ze strony nie po polsku?

Nie wiedzieć do końca czemu, Polacy nauczeni są tego, że co nasze, to gorsze. W ten sposób tworzą się pewne mity, które potem wpływają na konkretne zachowania. Wielu początkujących typerów uważa, na przykład, że mogą zdobyć odpowiednie typy tylko wtedy, gdy zagrają na to, co polecane będzie na jakiejś anglojęzycznej witrynie internetowej. Czy to naprawdę gwarantuje sukces?

Oczywiście, że nie warto się ograniczać tylko do jednego rozwiązania. Nie ma jednak najmniejszych powodów, by sądzić, że zagraniczne strony z typami bukmacherskimi pozwalają na zdobywanie większych pieniędzy od stron działających w naszym kraju. Nie potwierdzają też tego jakiekolwiek wiarygodne statystyki!

Jeżeli już bierzemy typy bukmacherskie, zawsze kierujmy się zasadą, by były to propozycje odpowiadające naszym poglądom. Zwracajmy również uwagę, kto zamiesił konkretnego pewniaka i czy ta osoba chociażby samym stylem pisania wydaje się być godna zaufania.

Korzystać czy unikać? To dylemat każdego typera - nie jesteś jedyny!

Czy strony internetowe z typami powinny być przez nas odwiedzane regularnie, czy raczej tylko sporadycznie? Wybierając opcję numer jeden nie możemy zapominać, by także we własnym zakresie szukać typów w ofercie bukmachera i by nigdy nie brać niczego "na słowo". Zagraniczne portale także możemy włączyć do listy przeglądanych przez nas treści, ale na pewno musimy pamiętać o tym, że nie wszystko jest w nich tak idealne, jak próbują to niektórzy przedstawić.


Niektóre posty typerów z zagranicy trudno jest zrozumieć, gdyż pisane są potocznym językiem, często z pewnymi błędami. Translator może być niewystarczający, a już na pewno nigdy nie powinien być "decyzyjny", gdy mamy pewne wątpliwości, a chcemy na jakiś typ wydać więcej niż parę złotych.

Pamiętajmy też, że za granicą niektóre sporty są mało popularne, a w Polsce - wręcz przeciwnie. Trudno na angielskich stronach znaleźć coś o siatkówce czy piłce ręcznej, ale za to będziemy pewnie zadowoleni, gdy mowa o rugby, snookerze czy - rzecz jasna - piłce nożnej.

Grając u polskich bukmacherów, na pewno zauważymy dość szybko, że pewnych typów stawiać nie można, bo po prostu nie ma ich w ofercie. Trzeba się z tym liczyć i dlatego zawsze dobrze mieć konto na stronie, która pod tym względem wypada znacznie lepiej od konkurencji.

Jakie strony bukmacherskie z zagranicy są dobre?

Obstawiać możemy w Polsce tylko na stronach z licencją Ministerstwa Finansów, ale już same typy znajdować jesteśmy w stanie dosłownie wszędzie. Przy wybieraniu konkretnych serwisów zawsze powinniśmy kierować się zasadą, że im lepiej znana strona, tym lepiej. Nie bez znaczenia jest także to, jak długo działa na rynku.

Jesteśmy przekonani, że zagraniczne strony z typami pokroju Oddsonnet.com będą miały się coraz lepiej, a z Polski będzie je odwiedzać wielu typerów. Nie zapominajmy - mimo wszystko - że cały czas mamy w Polsce bardzo wiele portali z pewniakami i trzeba korzystać z nich, tak jak tylko się da.

STS daje nowym graczom 29 PLN na obstawianie. Bez depozytu - wystarczy wpisać kod promocyjny "BETONLINE"!

STS to już nie tylko bukmacher kojarzony przez polskich graczy. Nasza rodzima firma od jakiegoś czasu działa za granicą i wyraźnie to widać w oferowanej przez niej liczbie i rodzajach zakładów.


Jeżeli chcemy sprawdzić, jak bukmacher STS i jego oferta funkcjonują w praktyce, musimy przede wszystkim posiadać u niego konto bukmacherskie. Rejestracji dokonać można na stronie internetowej www.STS.pl, a dla nowych klientów przygotowano aż trzy prezenty na start.

Dostępny w STS kod promocyjny "BETONLINE" umożliwia zgarnięcie aż 29 PLN bez depozytu na dobry początek. Kolejną premią jest bonus 100% od pierwszej wpłaty do kwoty 1200 PLN oraz 20 PLN jako bezpieczny kupon w legalnych kartach online, czyli STS Betgames.

Oczywiście, w Polsce bukmacherów jest o wiele więcej. Przede wszystkim nie można zapominać, iż tylko niektórzy z nich działają legalnie, a gra u innych może w dłużej perspektywie przynieść więcej negatywnych konsekwencji, niż jakichkolwiek pozytywów.

Bonus bez depozytu z kodem "BETONLINE" dostępny na stronie www.STS.pl

-----

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. Najnowsze wiadomości

  2. Betclic najlepszy legalny bukmacher
    Zakład bez ryzyka 550 PLN. Kod promocyjny: KOD550
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Mecze na żywo z bonusem 29 PLN w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus