Trener opuszcza Arkę

08.03.2020 11:00

Po porażce 1:2 Arki Gdynia z Wisłą Płock Aleksandar Rogić poinformował na oficjalnej konferencji prasowej, że nie będzie dłużej trenerem walczących o utrzymanie w PKO Ekstraklasie gdynian.

Piłkarze Arki są w bardzo trudnej sytuacji, bo po sobotniej porażce z „Nafciarzami” mają już osiem punktów straty do bezpiecznego miejsca. Były już szkoleniowiec zapewnił jednak, że decyzja o odejściu zapadła kilka dni wcześniej.

To był mój ostatni mecz w Arce, taką decyzję podjąłem pięć dni temu. Powodów mojej decyzji jest kilka. Miałem swoje cele w tym klubie i nie udało mi się ich osiągnąć. Mecz ŁKS-em był jednym z kluczowych. Po nim nie zdobyłem zakładanych czterech punktów. Ten zespół potrzebuje nowej energii, impulsu, dlatego odchodzę” - wyjaśnił swoje motywy Rogić.

Kto zostanie jego następcą? Media spekulują, że władze Arki pójdą drogą podobną do Korony Kielce, która rozstała się z Mirosławem Smyłą i ponownie sięgnęła po Macieja Bartoszka. W Gdyni następcą Rogicia miałby zostać Leszek Ojrzyński, który w przeszłości ratował z sukcesem „Arkowców” przed spadkiem, a nawet sięgnął z nimi po krajowych puchar.


Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. Najnowsze wiadomości

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Mecze na żywo z bonusem 29 PLN w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus