Transmisja MMA VIP. Za darmo czy PPV - jak obejrzeć galę?

MMA-VIP, czyli pożegnalna gala Marcina Najmana. Start już 13 lutego (sobota) o godzinie 19.30. Gdzie dostępna transmisja? Czy będzie stream online za darmo? Wszystkie szczegóły można sprawdzić w portalu Meczyki!

MMA VIP karta walk. Kto wystąpi?

Mimo że nie wszyscy darzą Marcina Najmana sympatią, gala MMA VIP nie odbiła się bez echa. Wiele osób zainteresowanych jest obejrzeniem ostatniej walki w karierze "El Testosterona". Tym bardziej po tym, jak został w kontrowersyjnych okolicznościach wyrzucony z FAME MMA.

Dla kibiców ważne jest nie tylko to, kto będzie walczył z głównym bohaterem wieczoru, ale także jak prezentować się będzie cała przygotowana na MMA VIP karta walk. W pojedynku wieczoru Marcin Najman - Szymon "Taxi Złotówa" Wrzesień, a kto poza nimi?


Tak wygląda komplet uczestników gali MMA VIP:

  • Marcin Najman - Szymon „Taxi Złotówa” Wrzesień
  • Marcin Rekowski - Patryk Kowoll
  • Edward Mazur - Dominik Tyman
  • Przemysław Opalach - Konrad Cyranowski
  • Adrian Cios - Tomasz „Fit Dzik” Łomnicki
  • Mateusz Kisiel - Sebastian Tronina

Niestety, nie odbędzie się żaden z dwóch pojedynków kobiet zaplanowanych na wieczór 13 lutego. Jednym z nich miało być starcie Izabeli Badurek z Anną Marią Pal.

Transmisja MMA VIP. Oglądanie gali - internet czy TV?

Sytuacja pandemiczna sprawiła, że kibice na razie nie mają możliwości oglądania wydarzeń sportowych z poziomu trybun. Właśnie dlatego przybywa chętnych na transmisje internetowe. Czy MMA VIP online dostępne będzie za darmo czy będzie to wydarzenie, w którym po raz kolejny jedyną opcją dla kibiców będzie system PPV?

Wydaje się być oczywiste to, że MMA VIP za darmo chętnie widziałoby bardzo wiele osób. Mało kto spodziewał się jednak tego, by Marcin Najman chciał udostępnić swoją pożegnalną walkę całkowicie bez opłat. Nie mógł też za bardzo liczyć na zainteresowanie ze strony standardowej telewizji. Ta coraz bardziej oddala się od świata freak fightów i innych popularnych wydarzeń MMA w Polsce jak KSW.

Zła wiadomość jest taka, że na pewno nie zobaczymy transmisji MMA VIP online bez opłat. Organizator wydarzenia od momentu jego ogłoszenia nie ukrywał, że w grę wchodzi tylko i wyłącznie stream z wykorzystaniem PPV. Nic w tej kwestii z biegiem czasu nie zmieniło się dla kibiców na lepsze.

Fakt jest taki, że MMA VIP stream online będzie tańszy od tego na Fame MMA czy KSW. Aby obejrzeć pożegnalną walkę Najmana oraz zaproszonych przez niego zawodników, trzeba będzie zapłacić 19,95 zł. Czy to kwota adekwatna do poziomu wydarzenia? Czas pokaże, jakie będzie zainteresowanie.

MMA VIP stream Meczyki

Wbrew temu, co znaleźć można w niektórych portalach branżowych, nie będzie dostępna gala MMA VIP w telewizji. Żaden kanał nie posiada praw do pokazywania tego wydarzenia. Samo PPV nie będzie też do wykupienia u operatorów kablówek.

MMA VIP transmisja za darmo. Meczyki sprawdzają, czy to możliwe!

W portalu Meczyki każdy może sprawdzić, jakie wydarzenia dostępne są online konkretnego dnia. Transmisja MMA VIP, niestety, nie zostanie pokazana za darmo. Oznacza to, że tylko system PPV jest legalnym sposobem na to, by obejrzeć walkę Najman - Złotówa, na którą czeka tak wielu miłośników freak fightów.

Będziemy informować, jeśli cokolwiek zmieni się w kwestii MMA-VIP za darmo, ale szanse na to, że tak się stanie są bardzo niewielkie. Pamiętajmy jednocześnie, że wspieranie szarej strefy może wpędzić nas w poważne kłopoty, dlatego lepiej zrezygnować z nielegalnych streamów, których w sieci brakować nie powinno.

mma vip gala ppv

Transmisja MMA VIP możliwa jest do wykupienia w dowolnym momencie. Wystarczy w tym celu odwiedzić serwis internetowy Beecast. Płatność ekspresowa daje gwarancję, że finalizacja nie będzie trwała na tyle długo, by ktoś chętny nie mógł obejrzeć walk.

Zakłady na żywo z transmisjami online w Fortuna TV

Legalny bukmacher www.eFortuna.pl posiada w swojej ofercie zakłady na MMA VIP. Każdy pojedynek zaplanowany na 13 lutego można zgodnie z prawem postawić właśnie na tej stronie. Co bardzo ważne - nowi klienci na start dostają specjalne premie!

Jeżeli nie jesteśmy zarejestrowani w Fortunie, możemy w ciągu kilku stworzyć darmowy profil typerski. Na stronie marki Fortuna kod promocyjny brzmi "BETONLINE" i może być wpisany tylko przy zapisywaniu się do gry.

Jak ogląda się darmowe streamy podczas obstawiania na żywo w Fortunie? ZOBACZ:


Po założeniu konta do odebrania jest 20 PLN bez depozytu, 100% do 2000 PLN przy pierwszej wpłacie, a do tego nawet 200 PLN jako zakład bez ryzyka. Ten ostatni może być wykorzystany na stawianie typów z dowolnej dyscypliny, również MMA!

Kto faworytem walki wieczoru? Najman - Złotówa kursybukmacherskie pokazują wyraźnie, że trudno wskazać tego, kto zatriumfuje. 100 złotych postawione na Września to 154 zł wygranej, natomiast w przypadku Najmana - 172 zł.

Bonus bez depozytu dostępny z kodem "BETONLINE" na www.STS.pl

-----

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. Najnowsze wiadomości

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Mecze na żywo z bonusem 29 PLN w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus