Szczęsny wygrał rywalizację

20.03.2019 20:55

To Wojciech Szczęsny a nie Łukasz Fabiański będzie pierwszym bramkarzem reprezentacji Polski w meczach eliminacji UEFA EURO 2020. Informację „Przeglądu Sportowego” potwierdził sam selekcjoner.


Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami sztabu szkoleniowego, wybór ten oznacza, że golkiper Juventusu Turyn będzie strzegł bramki Biało-Czerwonych przynajmniej przez najbliższe pół roku, o czym dowiedzieliśmy się już w minionym roku. Jerzy Brzęczek podczas konferencji potwierdził, że zdania w tej sprawie nie zmienił.

Mogę potwierdzić, że w jutrzejszym meczem od pierwszych minut będzie bronił Wojciech Szczęsny. To była dla mnie bardzo trudna decyzja, bo Wojtek i Łukasz prezentują bardzo wysoki poziom, ale tylko jeden z nich może zagrać. Potwierdzę również, że Wojtek będzie grał w podstawowym składzie w najbliższym półroczu” - zapowiedział selekcjoner.

Przypominamy, że w pierwszym spotkaniu eliminacji UEFA EURO 2020 polska drużyna narodowa zmierzy się na wyjeździe z Austrią (21 marca o godzinie 20:45), a trzy dni później z Łotwą na PGE Narodowym o tej samej porze. 

Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. Wysokie kursy i szeroka oferta zakładów
    Legalny bukmacher eTOTO oferuje doskonałe bonusy na start
  2. Najnowsze wiadomości

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd