STS oficjalnym bukmacherem KSW 47

23 marca w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się gala KSW 47. W najciekawiej zapowiadającej się walce wieczoru zobaczymy w akcji Mariusza Pudzianowskiego oraz Szymona Kołeckiego. 


Oficjalnym bukmacherem imprezy została marka STS. Już teraz znajdziecie w niej typy KSW 47 - możecie dzięki nim sprawdzić, kto przez ekspertów uważany jest za faworyta, a kto wręcz przeciwnie. 

KSW 47 meczyki

Całą galę będzie można obejrzeć w systemie PPV. Cena dostępu wyniesie prawdopodobnie 40 złotych, podobnie jak miało to miejsce w przypadku innych Konfrontacji Sztuk Walki. 

Największym zainteresowaniem kibiców z pewnością będzie cieszył się pojedynek Mariusza Pudzianowskiego z Szymonem Kołeckim. Spotkanie w oktagonie obu panów powinien przyciągnąć przed ekrany komputerów i telewizorów nie tylko miłośników typowych walk w formule MMA. 

Obstawianie KSW 47 dostępne jest u większości legalnych bukmacherów w Polsce, chociaż nie ma co ukrywać, że to właśnie w STS oferta aktualizowana jest najczęściej i znaleźć można w niej 


------

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. Bonus 3000 PLN + 100 PLN zakład bez ryzyka
    Legalny bukmacher Betfan oferuje darmowe bonusy na start
  2. Najnowsze wiadomości

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Mecze na żywo z bonusem 29 PLN w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus