STS kod promocyjny 2021 na darmowy bonus

STS już od bardzo dawna święci triumfy na polskiej scenie bukmacherskiej, będąc uważanym za absolutnego jej lidera. Nie dzieje się to bez powodu - do swoich klientów wychodzi on bowiem z bardzo atrakcyjną ofertą na zakłady bukmacherskie, a nowych i stałych użytkowników kusi perspektywą skorzystania z dużej ilości akcji promocyjnych. To właśnie zamierzamy skupić się w naszym przeglądzie, podkreślając te, które są najbardziej godne uwagi.

Bonus powitalny w STS - oferta dla nowych użytkowników

Każdy bukmacher jako podstawę swojej oferty promocyjnej ustanawia bonus powitalny - nie inaczej jest w przypadku STS, który to jej nadaje największy priorytet. Działa ona u niego na najpopularniejszych w jej zakresie zasadach, bo bazuje na kwocie pierwszego depozytu - im wyższa ona jest, tym więcej jesteśmy w stanie zyskać. Aby więc skorzystać z tego bonusu, ale też wykorzystać go w pełni, powinniśmy:

  1. Zarejestrować się w STS na www.sts.pl, koniecznie zaznaczając pole wyrażające chęć otrzymania bonusu powitalnego i wpisanie kodu promocyjnego "BETONLINE". Dla ułatwienia, jest ono zwykle automatycznie zaznaczone (nie odznaczajmy go).
  2. Dokonać pierwszego depozytu - bonus powitalny go podwoi. Aby wykorzystać go w pełni, wpłaćmy 1200 złotych - dokładnie tyle jesteśmy w stanie pozyskać za sprawą tego bonusu.

Bezpośrednio po tym nasze konto bonusowe zostanie zasilone równowartością pierwszej wpłaty. Pamiętajmy jednak, że z konta bonusowego nie możemy wypłacać żadnych środków - aby to zrobić, musimy przenieść je na saldo główne. To z kolei wiąże się z koniecznością dokonania tak zwanego obrotu, a w tym przypadku trzykrotnego wydania wszystkich zgromadzonych środków.

Wpłacając 100 złotych i pozyskując właśnie tyle w środkach bonusowych, będziemy musieli wydać za ich pośrednictwem 300 złotych, aby je "uwolnić". Nie obędzie się więc bez wygranych kuponów. Pamiętajmy, że obrót możliwy jest wyłącznie na kuponach o kursie całkowitym nie mniejszym niż 1.91.

sts kod promocyjny 2021

Bonusy dla "starych wyjadaczy" w STS

STS doskonale wie, jak łatwo jest w dzisiejszych czasach zmienić bukmachera na innego. Właśnie dlatego nie tylko zachęca nowych graczy do rejestracji, ale też stara się zatrzymać przy sobie tych, którzy już teraz są mu lojalni. W tym celu daje im dostęp do specjalnych promocji, wiele spośród których ma związek z bieżącymi wydarzeniami w branży sportu. Start nowej ligi czy większego turnieju międzynarodowego to okazje, którym często towarzyszą specjalne akcje promocyjne.

Pewne 20 złotych na Betgames

STS stale stara się zachęcić użytkowników do skorzystania z jego najnowszej usługi Betgames. Aby to zrobić, musimy po prostu zacząć grać w jej obrębie. Sęk w tym, że bonus nalicza się od pierwszego zakładu i jest aktywny tylko przez dobę - najlepiej więc rozpocząć wykonywanie go tuż po północy. Działa to w następujący sposób:

  • W trakcie doby (od 00:00 do 23:59 danego dnia) musimy stawiać na gry karciane w Betgames - liczą się zakłady z kursem minimalnym 1.90.
  • Po zakończeniu doby, w której został zawarty pierwszy zakład następuje rozliczenie, w którym liczą się stawki na wszystkie przegrane kupony.
  • STS zwróci nam wartość tych stawek, ale maksymalnie 20 złotych, jeśli tylko spełnimy wyżej wspomniane warunki.

Z tej akcji promocyjnej możemy skorzystać wyłącznie raz, a na kuponie muszą się znaleźć tylko zakłady na Betgames - pozostałe kupony po prostu się nie liczą. 

Codziennie 20 złotych za darmo od STS

"Codziennie 20 złotych" stanowi podstawę akcji promocyjnych dla stałych graczy, a jednocześnie najbardziej stały bonus właśnie dla nich. Jak sama nazwa sugeruje, możemy dzięki niemu pozyskać nawet 20 złotych każdego dnia. Wystarczy, że zapiszemy się do akcji, a następnie będziemy grali akumulacyjne (zawierające kilka spotkań) kupony przedmeczowe o wartości minimalnej 100 złotych oraz kursie ogólnym 1.85. Aby zaliczały się one do akcji, muszą być rozliczane tego samego dnia. Możemy postawić dowolną ilość kwalifikujących się kuponów, jednak i tak zawsze pozyskamy maksymalnie 20 złotych na darmową grę.

W sumie za pośrednictwem akcji można zarobić nawet 140 złotych. Jeden etap trwa 7 dni - nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by zapisać się również do kolejnego. Pamiętajmy przy tym, że wszystkie środki zarobione za pośrednictwem bonusu trafią na nasze konto bonusowe. Dopiero po trzykrotnym obróceniu nimi możliwe stanie się ich wypłacenie.

Kod promocyjny 2021 u bukmachera STS

Zakłady sportowe STS jest jednym z bukmacherów, którzy sami z siebie serwują użytkownikom specjalny kod promocyjny 2021 w STS, który jest w stanie zasilić ich konto o 25 złotych w postaci freebetu - środków, które nie zobowiązują nas do dokonania obrotu nimi, a które nie wymagają od nas żadnego depozytu (wystarczy wpisać kod, by cieszyć się nimi). Jest to opcja dobra, ale istnieje lepsza - jest nią sięgnięcie po kod oferowany przez serwisy partnerskie, w tym również i nasz.

Specjalny kod promocyjny STS jest zawsze ten sam i jest dostępny wyłącznie dla nowych typerów tego bukmachera. Aby z kodów promocyjnych wycisnąć zdecydowanie najwięcej, powinniśmy wykorzystać kod BETONLINE. Dzięki niemu, na podobnych zasadach do tych opisanych przez nas przed chwilą, jesteśmy w stanie pozyskać nie 25, a aż 29 złotych na darmową grę. Za darmo, bez depozytu i większych zobowiązań. Kod promocyjny STS wpisać można jedynie podczas zakładania konta na stronie www.sts.pl, później nie będzie już możliwości jego wpisania.


Nowa oferta darmowych bonusów na www.efortuna.pl

Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Mecze na żywo z bonusem 29 PLN w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus