STS Gdańsk. Punkty naziemne. Godziny otwarcia, bonusy

STS, a zatem jeden z najpopularniejszych legalnych bukmacherów w Polsce, który swoją działalność na terenie całego kraju świadczy już od 1997 roku. Choć obecnie znany jest również z bogatej oferty Internetowej, rozpoczynał od punktów stacjonarnych, których w chwili obecnej posiada przeszło 440. Rozsiane po całej Polsce, znajdują się także w Gdańsku - jednym z najbardziej malowniczych miast w kraju. Co bukmacher oferuje mieszkańcom Gdańska i dlaczego warto wybrać się do jego punktów właśnie w tym mieście?

Główne elementy oferty STS w Gdańsku

Oferta działających w Gdańsku punktów STS obejmuje zasięgiem wszystkie dyscypliny sportowe dostępne w Internetowym serwisie bukmachera. Choć w sumie jest ich 18, stali bywalcy zdecydowanie najczęściej obstawiają piłkę nożną (w ramach której dostępna jest Liga Mistrzów, Liga Europy, ale i wszystkie spotkania reprezentacyjne i ligi krajowe znanych z piłki nożnej państw), koszykówkę (przede wszystkim NBA - najpopularniejszą ligę na świecie) oraz siatkówkę, w ramach której rozgrywa się wiele spotkań na poziomie ligowym oraz reprezentacyjnym.

Wszystkie spotkania dostępne w ofercie gdańskiego STS można obstawiać w formule przedmeczowej (a zatem przed rozpoczęciem spotkania, nawet na długo przed nim), ale niektóre lokale (zwykle te z telewizorem i godzinami otwarcia obejmującymi mecz) oferują możliwość składania zakładów na żywo. Takie placówki, wraz z godzinami otwarcia, wypisujemy w ostatniej części tego artykułu. Co ważne, z oferty można korzystać nie tylko przy asyście pracownika - istnieją punkty w Gdańsku z samoobsługowymi terminalami.

Bonusy dla klientów STS w Gdańsku

STS w Gdańsku przygotował specjalną dwutorową ofertę bonusową, skierowaną wyłącznie do tych, którzy obstawiają w sposób regularny i są stałymi jego bywalcami. W jej ramach można zdobyć aż 150 złotych darmowych środków na gry miesięcznie. Co ważne, nie trzeba robić nic - poza graniem, oczywiście.

Jeżeli wolimy dużo bonusów na start, na stronie www.STS.pl do zdobycia mamy ponad 1200 PLN w formie premii powitalnej! 29 PLN bez depozytu z kodem "BETONLINE" (STS kod promocyjny), do 1200 PLN przy wpłacie numer jeden oraz do 20 PLN zwrotu od przegranej w STS Betgames. 

Najwięcej na promocyjnej ofercie STS skorzystają osoby, które w punktach bukmachera zostawiają przynajmniej 30 złotych dziennie (niekoniecznie na jednym zakładzie - chodzi o środki wydane w przeciągu całego dnia). Po 10, 20 i 25 wizytach otrzymają 10% stawek przegranych kuponów w formie bonusowych środków (trzykrotnie w czasie miesiąca). Właśnie w ten sposób można pozyskać nawet 150 złotych co miesiąc.


STS w Gdańsku przygotował także ofertę dla osób grających regularnie, ale za mniejsze stawki. Skorzystamy z niego wydając zaledwie 5 złotych dziennie, przy czym w tym przypadku mamy dwa progi. Po 10 wizytach w punkcie w Gdańsku (z wydanymi 5 złotymi przy każdej z nich) pozyskamy równo 10 złotych na grę. 20 wizyt w miesiącu zapewni nam aż 20 złotych.

Warto pamiętać, że:

  • do skorzystania z bonusów potrzebna nam będzie karta STS - wyrobią ją nam za darmo pracownicy punktów w Gdańsku,
  • na ich wykorzystanie mamy 30 dni,
  • granie za środki bonusowe nie liczy się do naszego dziennego bonusu, nie pomogą nam w zdobyciu go w kolejnym miesiącu.

Punkty w STS Gdańsk - godziny otwarcia i oferta

STS Gdańsk swoją ofertę prezentuje w przeszło dziesięciu punktach stacjonarnych rozsianych po całym mieście, z czego jeden jest lokalem premium, a zatem najbardziej prestiżowym, pojemnym i najdłużej otwartym. Wszystkie lokale firmy na terenie Gdańska działają siedem dni w tygodniu i prezentują pełną ofertę zakładów przedmeczowych. Nie w każdym znaleźć można jednak telewizor i klimatyzację, co dla stałych bywalców może być przeszkodą. Poniżej prezentujemy placówki, które z pewnością wpasują się w gusta nawet tych najbardziej wymagających.

  • 80-847 Gnilna 22/24; Rajska 12B - główny punkt w Gdańsku, będący lokalem premium. Oferuje między innymi dostęp do terminali samoobsługowych, klimatyzacji, telewizorów i absolutnie pełnej oferty. Czynny codziennie (9:00 - 23:45).
  • 80-377 Gen. Bora-Komorowskiego 44 - punkt z telewizorem, klimatyzacją i pełną ofertą sportów wirtualnych. Działa codziennie (9:00 - 22:45).
  • 90-508 Gdańska 90 lok.LU 0-2 - działa codziennie, od 8:00 do 22:45.
  • 80-264 Dmowskiego 10E/1 - codziennie, od 8:00 do 22:45.


Bonus bez depozytu z kodem "BETONLINE" do odebrania na www.STS.pl

-----

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. Bonus 3000 PLN + 100 PLN zakład bez ryzyka
    Legalny bukmacher Betfan oferuje darmowe bonusy na start
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Mecze na żywo z bonusem 29 PLN w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus