Stevanocvić przywrócony do składu

08.08.2019 08:40

Wisła Płock poinformowała w oficjalnym komunikacie prasowym, że Serb Alen Stevanović został przywrócony do kadry pierwszego zespołu, od której został odsunięty za swoje zachowanie.


Przypominamy, że serbski skrzydłowy został zawieszony pod koniec lipca, kiedy to przestał się stawiać na treningach i nie pojechał na spotkanie 2.kolejki PKO Ekstraklasy z Lechem Poznań, który „Nafciarze” przegrali aż 0:3.

Serb, który za niesubordynację został ukarany odsunięciem od pierwszego zespołu Nafciarzy, wraca do treningów. Trener Radosław Sobolewski, wraz z zespołem, zdecydowali się dać szansę skrzydłowemu. Sam zawodnik wyraził skruchę i przeprosił kolegów z szatni oraz pracowników klubu za swoje zachowanie” - czytamy w klubowym oświadczeniu.

Warto również zwrócić uwagę na to, że Stevanoviciowi nieodpowiednie zachowanie nie zostało całkowicie zapomniane, o czym świadczy nałożenie dotkliwej kary finansowej na zawodnika.

Przypominamy, że w najbliższy weekend Wisła Płock będzie pauzowała, bo przełożono jej spotkanie z Legią Warszawa ze względu na udział „Wojskowych” w europejskich pucharach. 

Fot.: Wisła Płock/materiały prasowe

Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd