Sousa z przesłaniem do kibiców

24.06.2021 09:20

Środowa porażka 2:3 ze Szwecją, zakończyła występy piłkarskiej reprezentacji Polski w turnieju finałowym UEFA EURO 2020. Po meczu odbyła się tradycyjna konferencja prasowa selekcjonera, który między innymi skierował kilka słów do kibiców naszej drużyny narodowej.

EURO 2020: Sousa zwrócił się do kibiców

Reprezentacja Polski udział w EURO 2020 zakończyła na czwartej pozycji w grupie "E" z dorobkiem jednego punktu oraz z ujemnym bilansem bramkowym. Gorsze od nas były tylko trzy zespoły. Mowa o Turkach i Macedończykach, którzy nie zdobyli nawet punktu i o Szkotach, którzy mieli gorszy bilans bramkowy. Wobec tego trudno się dziwić, że wśród kibiców zapanowały minorowe nastroje i rozgorzała dyskusja na temat przyszłości portugalskiego selekcjonera. Co na to sam zainteresowany?

"Kibicom mogę powiedzieć, żeby cały czas w nas wierzyli, bo stajemy się lepsi. Czuję więź, jaką łączy nas z z fanami. Wierzę, że w przyszłości dostarczymy im więcej powodów do dumy. Zawodnicy dali z siebie wszystko, liczę, że razem będziemy jeszcze silniejsi i osiągniemy wyniki, na jakie zasługujemy. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy pracować w tej grupie. Rośniemy jako zespół, mamy wszystko ku temu, by naprawdę grać lepiej." - powiedział Paulo Sousa na pomeczowej konferencji prasowej.

Choć Zbigniew Boniek już kilka dni temu zapowiedział, że nie zamierza zwalniać trenera z Portugalii, to więcej na ten temat dowiemy się w czwartek, kiedy to o godzinie 11:30 rozpocznie się oficjalna konferencja prasowa Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Sprawdź terminarz 1/8 finału EURO 2020!
Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. Najnowsze wiadomości

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Mecze na żywo z bonusem 29 PLN w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus