Skoczkowie rozpoczynają sezon!

22.11.2019 17:00

Już w piątek, za sprawą kwalifikacji do niedzielnego konkursu indywidualnego, zainaugurowane zostaną zmagania w nowym sezonie Pucharu Świata w skokach narciarskich.


Premierowe zawody cyklu po raz kolejny rozpoczną się na skoczni imienia Adama Małysza w Wiśle-Malince, podczas których wystartuje aż trzynastu reprezentantów Polski. W tym wszystkie największe gwiazdy, na czele z potrójnym mistrzem olimpijskim Kamilem Stochem i Dawidem Kubackim, który wygrał Letnie Grand Prix.

W przerwie między sezonami wszyscy zawodnicy zrobili progres. Dla najważniejsze było ustabilizowanie skoczków na dobrym poziomie. I to się udało (…) Bardzo dobrze prezentuje się Kamil, ale świetnie skaczą też Piotrek i Dawid. Zaraz za nimi jest Maciek” - wyjawił redakcji portalu PZN.pl Czech Michal Doleżal, który przejął polską reprezentację po Austriaków Stefanie Horngacherze (obecnie trenuje Niemców – przyp.).

Podczas zmagań w Wiśle (22-24 listopada) czekają nas konkurs drużynowy (sobota) i zawody indywidualne (niedziela), które tak jak w poprzednich sezonach transmitowane będą na antenach Telewizji Polskiej oraz Eurosportu.

Harmonogram Pucharu Świata w skokach narciarskich Wisła 2019 (22-24 XI)
Piątek (22.11.):
16:00 – oficjalny trening
18:00 – kwalifikacje do niedzielnego konkursu
Sobota (23.11.):
15:00 – seria próbna
16:00 – konkurs drużynowy
Niedziela (24.11.):
10:30 – seria próbna
11:30 – konkurs indywidualny


Fot.: FIS Skijumping/Twitter

Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. Betclic najlepszy legalny bukmacher
    Zakład bez ryzyka 550 PLN. Kod promocyjny: KOD550
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Mecze na żywo z bonusem 29 PLN w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus