Robak opuszcza Wrocław

18.06.2019 21:20

Podstawowy napastnik Śląska Wrocław i zarazem najskuteczniejszy Polak w minionym sezonie LOTTO Ekstraklasy nie porozumiał się z włodarzami klubu ze stolicy Dolnego Śląska w temacie nowego kontraktu, co oznacza, że od lata będzie już zawodnikiem innej drużyny.


Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że Marcin Robak wróci do rodzinnej Legnicy, gdzie podpisze dwuletnią umową z miejscową Miedzią, która po spadku z elity chciałaby jak najszybciej powrócić do najwyższej klasy rozgrywkowej, w czym 36-letni już napastnik miałby wymiernie pomóc. Lokalne media donoszą, że następnie zawodnik miałby zostać w klubie już w innej roli.


Robak do WKS-u trafił z Lecha Poznań przed sezonem 2017/2018. We Wrocławiu szybko stał się gwiazdą pierwszej wielkości, zdobywając w sumie blisko czterdzieści goli w niespełna siedemdziesięciu występach ligowych.


To ogromna starta dla wrocławskiego zespołu. Zwłaszcza, że wcześniej z klubem pożegnał się również Arkadiusz Piech, który był zmiennikiem Marcina Robaka i w tej roli spisywał się całkiem nieźle.

Fot.: Ekstraklasa S.A. (materiały prasowe)

Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. Najnowsze wiadomości

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Bonus 3000 PLN + 100 PLN bez ryzyka + Gra bez podatku! Kod promocyjny: BETFANOdbieram bonus