Reload bonus w LvBET

05.09.2019 13:20

Już 6 i 9 września polska drużyna narodowa rozegra dwa kolejne spotkania w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2020. Właśnie tej okazji legalny bukmacher online - LvBET przygotował dla swoich klientów ofertę specjalną. 


Mowa o premii od wpłaty, którą można odebrać tylko i wyłącznie od czwartku do najbliższego poniedziałku, do godziny 23:59 dokładnie. Uprawni do tego są gracze, którzy posiadają swoje konto bukmacherskie w serwisie online LvBET i zdecydują się na dokonanie depozytu w wysokości minimum 25 PLN. 

Po  dokonaniu takiej wpłaty i wcześniejszym wyrażeniu zgody na otrzymanie opisywanego reload bonusu uczestnik akcji otrzyma bonus w wysokości 50% depozytu do 200 PLN maksimum. Środki te nie mogą zostać od razu wypłacone. Należy je wcześniej postawić w zakładach bukmacherskich i dokonać wymaganego obrotu.

Osoby, które nie mają konta na portalu marki LvBET, zakładając je teraz mogą również  skorzystać z kodu promocyjnego „BETONLINE”, który uprawnia do zgłoszenia się po darmowy zakład bez depozytu. Mowa o freebecie 20 PLN.

Szczegóły na LvBET.pl! 
___________________________________________________
Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. Bonus 3000 PLN + 100 PLN zakład bez ryzyka
    Legalny bukmacher Betfan oferuje darmowe bonusy na start
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Bonus 3000 PLN + 100 PLN bez ryzyka + Gra bez podatku! Kod promocyjny: BETFANOdbieram bonus