Ranking legalnych bukmacherów 2019

Na Polskim runku bukmacherskim pojawia się coraz więcej firm, świadczących usługi zakładów wzajemnych. W związku z tym osoba, która nie ma jeszcze doświadczenia w zawieraniu zakładów, może stanąć przed ciężkim wyborem, a mianowicie który bukmacher jest najlepszy. Z myślą o takich osobach powstał poniższy ranking bukmacherów, który ocenia firmy bukmacherskie pod względem tego, co mają do zaoferowania dla nowych graczy.

Miejsce pierwsze: FORTUNA

Jest to jeden z najpopularniejszych bukmacherów na rynku polskim. W swojej dużej ofercie posiada wiele zakładów na wyniki wydarzeń sportowych na przykład: mecze piłkarskie, hokej czy e-sport, który staje się coraz bardziej popularny w Polsce. Fortuna może także się pochwalić miłymi bonusami dla swoich graczy. Jednym z nich jest bonus od wpłaty, który wynosi aż 100% do kwoty 400 zł. Aby go wypłacić należy jednak go obrócić 4 razy przy kursie minimum 1.91.

Wartym wymienienia jest także zakład bez ryzyka w wysokości 100 zł, więc jeśli zakład okaże się nietrafiony, to jego wartość w całości wraca do obstawiającego. Fortuna posiada także własną aplikację mobilną, która bardzo dobrze działa i jest wygodna w użytkowaniu.

Drugie miejsce: TOTOLOTEK

Totolotek jest równie znaną firmą bukmacherską co Fortuna, a bogactwem oferty zakładów w niczym nie ustępuje swojemu rywalowi z pierwszego miejsca. Totolotek daje nowym graczom dwie możliwości rozpoczęcia swojej przygody z zakładami wzajemnymi z pomocą kodu promocyjnego. Pierwsza możliwość to bardzo duży bonus powitalny od wpłaty, który może wynieść aż 1120 zł, a do tego darmowy zakład dla którego nie musimy robić własnego depozytu w wysokości 25 zł.

Drugą możliwością jest powiększenie wartości swojego freebetu do 30 zł, jednak przy takim wyborze trzeba liczyć się z tym, że wartość bonusu powitalnego od wpłaty spada do 1050 zł. Totolotek niestety już posiada większe wymagania co do obrotu bonusami, ponieważ oba bonusy, od wpłaty oraz freebet, trzeba obrócić 3 razy przy minimalnym kursie 2.0.

Miejsce trzecie: LV BET

Jest to już trochę mniej znana firma zajmująca zakładami wzajemnymi, jednak jej oferta i rozmaitość zakładów nie odbiega od oferty rywali. LV Bet przygotował dla nowych klientów bardzo wysoki bonus od dwóch pierwszych wpłat, który w sumie może wynieść aż 1500 zł. Ponad to po użyciu specjalnego kodu promocyjnego jest możliwość otrzymania bonusu nie wymagającego wcześniejszego depozytu o wartości 30 zł. Bonus od wpłaty trzeba obrócić 4 razy przy kursie minimalnym 2.0, a drugi z bonusów 2 razy z tym samym kursem.

Miejsce czwarte: TOTALBET

Totalbet może się pochwalić bardzo dobrym bonusem freebet, który z kodem promocyjnym wyniesie aż 40 zł. Ponad to bonus ten nie posiada wymogu obrotu, co jest bardzo wielkim plusem. Gorzej jednak wygląda sprawa z bonusem od wpłaty, ponieważ trzeba go obrócić aż 6 razy przy kursie minimalnym 2.0, co nie jest łatwe. Natomiast bonus ten wynosi 100% do kwoty 500 zł.

Piąte miejsce: STS

Obok Fortuny i Totolotka najbardziej znana firma bukmacherska z dużą ofertą zakładów wzajemnych. Co przygotował dla nowych graczy? Bonus powitalny od pierwszej wpłaty w wysokości 100% do kwoty w wysokości 1000 zł i bonus bez depozytu 27 PLN. Niestety w ofercie nie znajdziemy żadnego innego bonusu, co jest sporym minusem jak na taką wielką markę na polskim rynku bukmacherskim.Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. Bonus 3000 PLN + 100 PLN zakład bez ryzyka
    Legalny bukmacher Betfan oferuje darmowe bonusy na start
  2. Najnowsze wiadomości

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Bonus 3000 PLN + 100 PLN bez ryzyka + Gra bez podatku! Kod promocyjny: BETFANOdbieram bonus