Ramos zostaje w Realu!

30.05.2019 20:30

Kapitan i podstawowy obrońca Realu Madryt postanowił pozostać na Estadio Santiago Bernabeu do końca kariery, o czym poinformował na specjalnie zwołanej konferencji prasowej.


Wystąpienie piłkarza było spowodowane narastającymi spekulacjami na temat jego przyszłości. Hiszpańskie media donosiły o lukratywnej ofercie z Chin, gdzie miałby zarabiać aż 25 milionów euro za sezon, co miało skłonić stopera do zmiany otoczenia! Dziś te rewelacje, na temat rzekomo podjętej decyzji, zostały zdementowane.


Wiele osób mówi teraz o chęci zarobienia przeze mnie większych pieniędzy. Biorę ślub za dwa tygodnie, więc chciałem teraz wszystko wyjaśnić. Potwierdzam, że na stole leży oferta z Chin. Gdybym nie czuł się chciany w Realu, zdecydowałbym się na transfer (…) Moim celem jest jednak budowa nowego Realu Madryt, wraz z prezydentem klubu i skupienie się na przyszłości. Nadal mam siłę, by grać dla „Królewskich”. Jak długo to jeszcze potrwa? Nie mam pojęcia. Może dwa, może cztery, może sześć lat. Zakończę karierę, gdy nie będę wystarczająco dobry, by grać w Realu” - wyznał Sergio Ramos.


Przypominamy, że 33-letni Sergio Ramos występuje w Realu Madryt od 14 już lat i wygrał z tym zespołem m.in. czterokrotnie Ligę Mistrzów UEFA i mistrzostwo kraju. Jest też dwukrotnym mistrzem Europy i mistrzem świata z drużyną narodową.


Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. Wysokie kursy i szeroka oferta zakładów
    Legalny bukmacher eTOTO oferuje doskonałe bonusy na start
  2. Najnowsze wiadomości

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd