Przełamanie Niemców?

17.11.2018 10:00

Po fatalnym występie na rosyjskim mundialu niemiecka drużyna narodowa wpadła w jeszcze głębszy kryzys, który zaowocował spadkiem z Dywizji A Ligi Narodów UEFA. W czwartek udało się jednak wysoko pokonać Rosjan, co może wróżyć rychły powrót na szczyt.


Warto przypomnieć, że podopieczni Joachima Loewa na Mistrzostwach Świata w Rosji, gdzie bronili wywalczonego cztery lata temu tytułu, nie wyszli nawet z grupy. Po ich zakończeniu kadra została odmłodzona, ale przyszły kolejne porażki, z Francuzami i Holendrami.

Na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy reprezentacja Niemiec pokonała tylko w meczu towarzyskim i to w kiepskim stylu Peruwiańczyków (2:1). Coraz głośniej zaczęto mówić o zmianie selekcjonera, ale ten po czwartkowej potyczce zyskał chyba trochę spokoju.

Niemieccy piłkarze nie dali bowiem najmniejszych szans solidnym przecież Rosjanom, wbijając im wszystkie trzy bramki już do przerwy. Na listę strzelców wpisali się Leroy Sane, Niklas Suele i Serge Gnabry.

To właśnie dobra postawa młodych zawodników daje nadzieję na lepszą przyszłość, co podkreślił sam Joachim Loew, który po meczu powiedział, że to pierwszy krok w dobrym kierunku, ale jeden z wielu, jakie trzeba zrobić, żeby wrócić na szczyt. 

Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. Wysokie kursy i szeroka oferta zakładów
    Legalny bukmacher eTOTO oferuje doskonałe bonusy na start
  2. Najnowsze wiadomości

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd