Promocje na Ligę Mistrzów

16.04.2019 13:05

Wtorek 16 kwietnia to dzień rewanżowych spotkań 1/4 finału Ligi Mistrzów UEFA. Tego samego dnia legalny bukmacher forBET przygotował aż dwie oferty specjalne na to wydarzenie. Zainteresowany?


Zacząć wypada od tego, że obie akcje promocyjne skierowana są do klientów forBET, którzy jednocześnie posiadają internetowe konto bukmacherskie. Można założyć je na oficjalnym portalu firmy. Podczas wypełniania formularza online można wykorzystać też ekskluzywny kod o treści "BETONLINE". Umożliwia on zgarnięcie większego bonusu powitalnego, niż w ramach standardowej oferty.

Przechodząc do promocji na UEFA Champions League, które obowiązywać będą tylko i wyłącznie we wtorek do godziny 21:00, trzeba zaznaczyć, że łączą się ze sobą, więc każdy z graczy może skorzystać z obu na raz!

Pierwsza zakłada zwrot stawki za kupon składający się wyłącznie z czterech typów na spotkania opisywanych rozgrywek. Zakład musi być postawiony za dokładnie 49 lub 99 PLN, a każdy typ na nim musi mieć kurs minimalny 1,30. W przypadku jednego błędu uczestnik akcji otrzyma 100% wkładu. Gdy błędów jest więcej 50%

Drugie promo, w ramach "Super Tygodnia", to bonus +14% do wygranych. Objęte nim zostaną kupony postawione pomiędzy godziną 15:00 a 21:00.

_________________________________

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. Najnowsze wiadomości

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd