Promo LvBET na Bundesligę

16.02.2019 11:50

Za nami pierwszy mecz 22. kolejki Bundesligi, w którym walczący o mistrzostwo Bayern Monachium pokonał na wyjeździe Augsburg 3:2, ale to dopiero początek piłkarskich na niemieckich boiskach. Te potrwają aż do poniedziałku, kiedy swój mecz rozegra liderująca stawce Borussia Dortmund. Przez cały ten czas możesz skorzystać z oferty specjalnej legalnego bukmachera LvBET.


Mowa o ofercie w ramach większej akcji promocyjnej o nazwie "Topowa liga europejska +14%". W jej ramach w każdy weekend (od 25 stycznia do 24 lutego) gracze marki LvBET mogą zgarnąć ekstra premię do wygranych, jeśli obstawiają wskazaną przez organizatora ligę. Od 15 do 18 lutego jest to niemiecka 1.Bundesliga. 

Opisywaną promocją objęte są wyłącznie spotkania z trwającej obecnie kolejki niemieckiej ekstraklasy, ale trzeba też spełnić jeszcze jeden warunek. Zakłady muszą zostać postawione w aplikacji mobilnej marki LvBET. Żaden inny sposób obstawiania nie jest premiowany bonusem +14%.

Aplikację na urządzenia przenośne można pobrać z oficjalnej strony internetowej LvBET, gdzie także znajduje się formularz rejestracyjny dla osób, które nie mają jeszcze swojego konta. Podczas jego wypełniania można skorzystać z ekskluzywnego kodu promocyjnego o treści: "BETONLINE".

_________________________________
Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. Najnowsze wiadomości

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd