Promo na MŚ U20 w Fortunie!

23.05.2019 13:30

Już dziś, w czwartek 23 maja, nastąpi długo wyczekiwana inauguracja turnieju finałowego Mistrzostw Świata do lat 20, który po raz pierwszy w historii odbędzie się na polskich boiskach. Z tej okazji bukmacher Fortuna reaktywował dla swoich graczy promocję "Happy Hours". Chcesz poznać szczegóły?


Promocja sprowadza się do tego, że gracze, którzy spełnią jej warunki, otrzymają bonus w wysokości +14% do wygranych, czyli de facto legalny bukmacher pokryje koszty podatku z własnej kieszeni, a sam klient marki go nie odczuje. Będzie to jednak możliwe tylko w dni meczowe reprezentacji Polski, a więc 23, 26 i 29 czerwca o ściśle określonej porze.

Bonus kursowy Happy Hours (1,14) będzie aktywny wyłącznie przez godzinę każdego ze wskazanych powyżej dni. Dokładnie od godziny 17:00 do 18:00 i ani sekundy dłużej. To właśnie w tym czasie należy postawić za minimum 20 PLN kupon AKO lub MAXIKOMBI, składający się z co najmniej trzech zdarzeń z piłkarskiej oferty przedmeczowej.

Oferta specjalna, której poświęcony jest ten wpis dedykowana jest wszystkim klientom, którzy mają swoje iKonto na portalu opisywanego bukmachera. Można je zarejestrować online, bez wychodzenia z domu i za darmo. Wpisując ekskluzywny kod promocyjny "BETONLINE" można nawet zgarnąć dodatkową premię.

________________________________ 

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. Wysokie kursy i szeroka oferta zakładów
    Legalny bukmacher eTOTO oferuje doskonałe bonusy na start
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd