Promo forBET na LM!

01.06.2019 13:55

Już za kilka godzin, około 23:00 na Wanda Metropolitano w Madrycie, poznamy zwycięzcę tegorocznej edycji Ligi Mistrzów UEFA. Wcześniej, bo do godziny 20:59 można skorzystać z promocji forBET przygotowanej właśnie na finał najbardziej prestiżowego z europejskich pucharów.


W ramach opisywanej akcji na finał UEFA Champions League 2018/19 można liczyć na zwrot stawki w przypadku, gdy pierwszy kupon spełniający warunki oferty specjalnej okaże się przegrany. O jakim dokładnie zakładzie mowa i na jaki zwrot można liczyć.

Przygotowano dwa warianty. Promocją objęte będą tylko zakłady pojedyncze (1 lub x lub 2) postawione dokładnie za 149 lub 299 PLN. Dokładnie taki zostanie również wypłacony zwrot, jeśli kupon okaże się przegrany. Mowa więc o cashbacku 100%.

WAŻNE! Zostanie on wypłacony w formie bonusu na zakłady sportowe, który będzie podlegał czterokrotnemu obrotowi po łącznym kursie minimalnym 2,00. Jest na to dokładnie 30 dni.  

Nie rejestrowałeś jeszcze konta forBET? Założysz je w parę chwil i całkowicie online, a jeśli w formularzu wpiszesz hasło "BETONLINE" to będziesz mógł liczyć na 50 PLN więcej w ramach oferty powitalnej opisywanego bukmachera.

________________________________

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. Betclic najlepszy legalny bukmacher
    Zakład bez ryzyka 510 PLN. Kod promocyjny: KOD510
  2. Najnowsze wiadomości

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd