Pożegnanie Piszczka bez Rybusa i Milika

18.11.2019 14:00

Wtorkowa potyczka reprezentacji Polski ze Słowenią nie tylko zakończy zmagania Biało-Czerwonych w Eliminacjach UEFA EURO 2020, ale też będzie okazją do pożegnania Łukasza Piszczka, który definitywnie kończy przygodę reprezentacyjną.


Jednak nie wszystkim powołanym na listopadowe zgrupowanie polskiej drużyny narodowej dane będzie uczestniczyć w tym wydarzeniu. Jeszcze przed pierwszym meczem z Izraelem z kadry wyjechał Arkadiusz Milik. W poniedziałek podobny los spotkał Macieja Rybusa, o czym poinformowano w oficjalnym komunikacie prasowym polskiej federacji.

Maciej Rybus opuścił zgrupowanie reprezentacji Polski. Uraz mięśniowy, którego doznał przed ostatnim meczem ligowym, wyeliminował go z udziału również w drugim meczu eliminacyjnym ze Słowenią. Terapia wdrożona podczas zgrupowania przyniosła szybkie efekty, ale do bezpiecznego występu zawodnika w meczu zabrakło kilku dni. W związku z tym zawodnik wrócił do klubu, aby kontynuować stopniowy powrót do pełnego treningu” - poinformował PZPN.

Tak czy inaczej pożegnanie „Piszcza' z kadrą będzie wielkim wydarzeniem, bo mecz odbędzie się na PGE Narodowym w Warszawie, a zawodnik nie tylko odbierze pamiątkową paterę, ale też wystąpi przez kilkadziesiąt minut, notując swój 66 mecz w kadrze. 

Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. Bonus 3000 PLN + 100 PLN zakład bez ryzyka
    Legalny bukmacher Betfan oferuje darmowe bonusy na start
  2. Najnowsze wiadomości

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Mecze na żywo z bonusem 29 PLN w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus