Płatne typy bukmacherskie

Wiele osób, szczególnie Ci, którzy słabo radzą sobie z obstawianiem, lub nie mający czasu na dokładne analizy meczowe, trafia w końcu na strony oferujące płatne typy. Czy warto z nich korzystać? Przyjrzyjmy się temu bliżej.

Płatne typy bukmacherskie - jak to dokładnie wygląda?

Korzystanie z płatnych typów bukmacherskich niesie ze sobą spore ryzyko. Obecnie Internet jest tak popularny i na tyle tani, że każdy może mieć swoją. Z tego powodu dużo typerów oferujących swoje usługi w rzeczywistości chce tylko zarobić na naiwności lub lenistwie ludzi. Płacenie za typy jest także swego rodzaju zdjęciem odpowiedzialności z siebie, gdyż wtedy nie traktujemy porażki tak osobiście. 

Większość płatnych typów dostępnych w Internecie, polega na zakupie konkretnych typów (na teoretycznie "ustawione mecze") lub zakupie abonamentu na pewien okres czasu. Koszty takiej usługi to zazwyczaj kilkadziesiąt złotych miesięcznie, więc z jednej strony pieniądze niewielkie, ale z drugiej, taka inwestycja nie daje nam także żadnych gwarancji zwycięstwa.

Zanim zaczniemy korzystać z usługi płatnych typerów musimy się więc zastanowić czy nasz budżet jest w stanie uciągnąć zarówno abonament jak i granie (szczególnie w dłuższych seriach porażek). Z tego powodu płatne typy dnia nie są polecane świeżym graczom, którzy zazwyczaj stracą na nich zarówno czas jak i pieniądze, gdyż nie dość, że łatwo ich oszukać, bo często nie mają wiedzy, żeby ocenić danego typera, to także nie posiadają zbyt dużego kapitału startowego.

Wybierając typera, musimy sprawdzić przede wszystkim jego archiwum. Ważne jest także to, żeby na stronie znajdowały się dane kontaktowe do osoby oferującej typu, a także informacje o prowadzonej przez niego firmie. Jeśli ich nie ma, możemy mieć do czynienia z oszustem. 

Podsumowując, płatne typy są dobre tylko wtedy jeśli mamy do czynienia z poważną osobą oferującą takie usługi. Dodatkowo, warto z nich korzystać tylko jeśli posiadamy duży budżet. Jeśli dopiero zaczynamy przygodę z bukmacherką i nie mamy ogromnych funduszy, lepiej zrezygnować. 

Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. Bonus 3000 PLN + 100 PLN zakład bez ryzyka
    Legalny bukmacher Betfan oferuje darmowe bonusy na start
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Bonus 3000 PLN + 100 PLN bez ryzyka + Gra bez podatku! Kod promocyjny: BETFANOdbieram bonus