Pierwsze oczko Zagłębia

03.08.2019 08:40

Piłkarze KGHM Zagłębia Lubin wydarli punkt Jagiellonii Białystok w ciekawszym z piątkowym spotkań 3. kolejki PKO Ekstraklasy. Dla „Miedziowych” to pierwszy wywalczony punkt w sezonie 2019/20.


Spotkanie rozpoczęło się fatalnie dla gospodarzy, bo to przyjezdni schodzili na przerwę z prowadzeniem. W drugiej odsłonie podwyższyli je na 2:0, żeby ostatecznie stracić dwie bramki i punkty, który wydawały się niemal pewne.

Strzelanie rozpoczął Patryk Klimala, który skierował piłkę do siatki z najbliższej odległości po składnej akcji całego zespołu. Na 2:0 podwyższył Jesus Imaz, który sprytnie uderzył sprzed pola karnego.

Lubinianie pomimo niekorzystnego obrotu spraw nie zwiesili głów tylko podjęli walkę, czego efektem były bramki młodzieżowców, Patryka Szysza i Łukasza Poręby. Pomimo szans z obu stron wynik nie uległ już zmianie.

To oznacza, że po trzech kolejkach KGHM Zagłębie ma na swoim punkcie zaledwie jeden punk. Podopieczni Ireneusza Mamrota zdobyli właśnie czwarty. W pierwszym z piątkowych spotkań Arka zremisowała 1:1 Koroną.

Fot.: Ekstraklasa S.A. (materiały prasowe)
Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. Bonus 3000 PLN + 100 PLN zakład bez ryzyka
    Legalny bukmacher Betfan oferuje darmowe bonusy na start
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Bonus 3000 PLN + 100 PLN bez ryzyka + Gra bez podatku! Kod promocyjny: BETFANOdbieram bonus