PGE Skra z nowym trenerem

25.06.2019 14:45

We wtorek 25 czerwca PGE Skra Bełchatów ogłosiła nazwiska członków sztabu szkoleniowego, który poprowadzi zespół w sezonie 2019/2020. Pierwszym trenerem żółto-czarnych został Michał Mieszko Gogol.


Zaledwie 34-letni szkoleniowiec będzie najmłodszym opiekunem zespołu w polskiej lidze, ale nie można o nim powiedzieć, że nie ma doświadczenia. Pracy w roli trenera i statystyka poświęca się od 2008 roku. W tym czasie pracował w trzech klubach siatkarskiej ekstraklasy oraz zbierał szlify u boku kolejnych selekcjonerów reprezentacji Polski, z którą współpracuje również obecnie.


Od dłuższego czasu obserwujemy pracę Michała i uważam, że to jeden z najbardziej perspektywicznych polskich trenerów młodego pokolenia. Jednocześnie ma już sporo doświadczenia, bo od wielu lat pracuje na boiskach Polskiej Ligi Siatkówki, czy to w roli statystyka czy pierwszego trenera. Jest także asystentem trenera Vitala Heynena w reprezentacji Polski i stwierdziliśmy, że poradzi sobie z odpowiedzialnością i presją, jaka spotka go przy prowadzeniu zespołu PGE Skry Bełchatów. Oczekiwania są duże, ale wierzę, że Michał jako dobry, polski trener, jest gotowy do tego wyzwania i na pewno sobie poradzi z tym zadaniem” - skomentował Konrad Piechocki, prezes PGE Skry.


Przed nowym sztabem bełchatowskiego klubu ogromne wyzwanie. W minionym sezonie zespół zajął zaledwie szóstą pozycję w lidze, co było najgorszym wynikiem od blisko dwudziestu lat. Dziewięciokrotni mistrzowie naszego kraju w przyszłych rozgrywkach celować będą w medal PlusLigi.


Fot.: PGE Skra Bełchatów (materiały prasowe)

Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. Najnowsze wiadomości

  2. Bonus 3000 PLN + 100 PLN zakład bez ryzyka
    Legalny bukmacher Betfan oferuje darmowe bonusy na start
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Mecze na żywo z bonusem 29 PLN w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus