ONICO bez Kurka!

07.06.2019 19:05

Bartosz Kurek nie przedłużył wygasającego z końcem maja 2019 roku kontraktu z ONICO Warszawa – poinformowano w oficjalnym komunikacie prasowym na stronie internetowej stołecznego klubu.


Przypominamy, że Bartosz Kurek trafił do ONICO Warszawa w grudniu 2018 roku, a do warszawskiej drużyny przeniósł się ze Stoczni Szczecin, w której występował od początku rozgrywek 2018/2019. Klub z Pomorza Zachodniego zmuszony był jednak wycofać się z rozgrywek ze względu na problemy natury finansowo-organizacyjnej, więc jego zawodnicy musieli znaleźć sobie nowe kluby.


Podstawowy atakujący reprezentacji Polski i MVP poprzednich Mistrzostw Świata, na których Biało-Czerwoni obronili złoto, przechodząc do ONICO Warszawa podpisał umowę do końca sezonu i z miejsca stał się liderem zespołu. Spisywał się na tyle dobrze, że zwrócił na siebie uwagę europejskich gigantów.


Zapewne w jednym z nich zagra w przyszłym sezonie, choć jeszcze kilka tygodni temu niewiele brakowało do tego, żeby ONICO Warszawa udało się go zatrzymać na dłużej w PlusLidze.


Źródło/fot.: ONICO Warszawa/onicowarszawa.pl/Twitter

Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. Najnowsze wiadomości

  2. Wysokie kursy i szeroka oferta zakładów
    Legalny bukmacher eTOTO oferuje doskonałe bonusy na start
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd