totolotek

Nike sfinansuje transfer Neymara?

13.03.2018 11:21

To mógłby być ewenement na skalę światową. Marka Nike jest gotowa pomóc Realowi Madryt w sfinansowaniu transferu Neymara. W zamian chce zostać sponsorem technicznym "Królewskich"!


Piłkarze Realu Madryt występują obecnie w koszulkach marki Adidas, czyli głównego konkurenta Nike'a. Niemiecka marka płaci "Królewskim" około 40 milionów euro rocznie za taki "przywilej". Amerykanie chcą znacznie przebić tę ofertę i podobno oferują około 100 milionów na każde 12 miesięcy. Dzięki takim środkom Real z pewnością mógłby znacznie ułatwić sobie finalizację transferu brazylijskiego gwiazdora, który podobno nie czuje się najlepiej w Paryżu. 

Dziennik "AS" zauważa jednak, że w ofercie Nike'a nie wszystko jest tak kolorowe, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Po pierwsze, nie wiadomo, ile Adidas zaproponuje klubowi z Madrytu w nowej umowie, która zostanie podpisana przed 2020 rokiem. Po drugie, nadal nie znamy oficjalnej ceny za Neymara, chociaż mówi się, że PSG może sprzedać piłkarza za minimum 400 milionów euro.

Jako ciekawostkę warto podać fakt, że Adidas za bycie sponsorem technicznym Manchesteru United płaci klubowi aż 150 milionów euro rocznie! 

totolotek

Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. Najnowsze wiadomości

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd