Nawałka w Lechu zimą?!

17.11.2018 14:00

Jak donosi poznańska „Gazeta Wyborcza”, pomimo różnych spekulacji i przeciągających się rozmów, Adam Nawałka najprawdopodobniej obejmie drużynę Lecha Poznań, ale dopiero po zakończeniu rundy jesiennej Lotto Ekstraklasy.


W ostatnich dniach inne media, z „Przeglądem Sportowym” na czele, donosiły o tym, że sprawa nie jest wcale przesądzona, a władze „Kolejorza” mają również kilku innych kandydatów na stanowisko szkoleniowca pierwszego zespołu. Najczęściej w tym kontekście padało nazwisko doświadczonego Słoweńca Matjaza Keka.

Gdyby informacje „Gazety Wyborczej” miały się potwierdzić, to do końca roku trenerem Lecha Poznań pozostanie Dariusz Żuraw, który będzie musiał poprowadzić „Kolejorza” w potyczkach z z Wisłą Płock, Cracovią, Śląskiem Wrocław, Zagłębiem Sosnowiec i Wisłą Kraków.

O tym, że Adam Nawałka jest gotowy do powrotu na ławkę trenerską, ale dopiero po zakończeniu rundy mówiło się już w kontekście jego ewentualnej pracy w KGHM Zagłębiu Lubin. Były selekcjoner chce mieć po prostu wpływ na przygotowanie zespołu i jego ewentualne wzmocnienia. 

Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd