Nawałka po ostatnim teście

13.06.2018 08:15

Próba generalna piłkarskiej reprezentacji Polski w przededniu wylotu na FIFA World Cup Russia 2018 była bardzo udana. Zdeklasowaliśmy niżej notowanego rywala, pokonując go aż 4:0.


Po spotkaniu doszło do tradycyjnego spotkania selekcjonera z dziennikarzami. Adam Nawałka nie krył zadowolenia z obrotu spraw.


Mogę powiedzieć tylko, że jestem zadowolony z przebiegu przygotowań jakie w dalszym ciągu prowadzimy. Był to generalny sprawdzian przed naszym pierwszym meczem, który jest naszym podstawowym celem. Myślimy o następnych spotkaniach fazy grupowej, dlatego chcieliśmy sprawdzić większą liczbę zawodników. Niektórzy dostali szansę, by zaprezentować się czy to w trójce, czy w czwórce obrońców.” - powiedział szkoleniowiec Biało-Czerwonych.


Nie zabrakło również odniesienia do rozegranego przed kilkoma dniami meczu towarzyskiego z Chile, w którym nasza drużyna narodowa jedynie zremisowała z Chile (2:2).


Widzimy progres w przygotowaniu motorycznym. Istotnym było zobaczyć go po kilku dniach i ciężkim zgrupowaniu w Arłamowie. Z pewnością ta superkompensacja nastąpi już podczas mistrzostw. Przed nami sporo pracy ukierunkowanej co do jeszcze lepszego przygotowania meczowego, a i musimy poprawić kilka elementów w naszej grze.” - zakończył selekcjoner.


Z Litwą mierzyliśmy się także tuż przed wyjazdem na Euro 2016. Wówczas zakończyło się na wyniku 0:0, a na imprezie doszliśmy aż do ćwierćfinałów. Wiele wskazuje na to, że obecnie jesteśmy znacznie lepiej przygotowani do wielkich wyzwań.


Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. Najnowsze wiadomości

  2. eTOTO najlepszy legalny bukmacher
    Aktualna oferta bonusów na www.etoto.pl
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd