Nawałka o występie Glika

23.06.2018 18:35

W sobotni wieczór w Kazaniu, z udziałem selekcjonera Adama Nawałki, odbyła się oficjalna konferencja prasowa przed niedzielnym meczem reprezentacji Polski z Kolumbią (godzina 20:00). Podczas niej poruszony został m.in. temat występu Kamila Glika.


Przypominamy, że lider defensywy polskiej drużyny narodowej blisko trzy tygodnie temu doznał groźnego urazu barku, który początkowo miał go wykluczyć z udziału w rosyjskim mundialu. Ostatecznie Kamil Glik znalazł się w kadrze i jest coraz bliższy powrotu do gry. Czy wydarzy się to już podczas najbliższej potyczki?


Bardzo mnie cieszy, że Kamil Glik wykazuje ogromną determinację, aby wrócić na boisko. To rzadki przypadek, aby po takiej kontuzji dojść do pełnej sprawności. Potrzebny jest na to czas. Czy nadszedł? Dzisiaj zadecydujemy po treningu.” - powiedział szkoleniowiec Biało-Czerwonych.


Oficjalny skład Polaków na drugi mecz fazy grupowej Mistrzostw Świata w Rosji poznamy w niedzielę około 18:30, na półtorej godziny przed pierwszym gwizdkiem sędziego. Wiele wskazuje na to, że w wyjściowej jedenastce dojdzie do prawdziwej rewolucji, włącznie ze zmianą ustawienia z 1-4-4-2 na 1-3-4-2-1.


Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. Wysokie kursy i szeroka oferta zakładów
    Legalny bukmacher eTOTO oferuje doskonałe bonusy na start
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd