Nawałka ma konkurenta

14.11.2018 14:50

Jeszcze przed weekendem wydawało się, że zatrudnienie Adama Nawałki na stanowisku trenera pierwszego zespołu Lecha Poznań jest już praktycznie przesądzone. Tymczasem z Wielkopolski dobiegają sygnały, że były selekcjoner ma poważnego rywala.


Mowa o Słoweńcu Matjazie Keku, o czym informuje „Przegląd Sportowy” a za nim również inne polskie media. Także w ojczyźnie konkurenta Adama Nawałki dziennikarze donoszą o tym, że ich rodak znalazł się w kręgu zainteresowań „Kolejorza”. Tyle, że sam Kek ma podobno czekać na ofertę poprowadzenia drużyny narodowej, co komplikuje transfer do klubu Lotto Ekstraklasy.

Cała sytuacja jest o tyle zaskakująca, że do tej pory wszystko wskazywało na to, że Lech ostatecznie dogada się z Nawałką, godząc się na jego warunki finansowe i organizacyjne. Były szkoleniowiec Biało-Czerwonych miał pojawić się w wielkopolskim klubie już w tym tygodniu.

W związku z przedłużającymi się rozmowami z potencjalnymi kandydatami do objęciach schedy po Ivanie Djurdjeviciu zespół do kolejnego meczu ligowego jest przygotowywany przez Dariusza Żurawia, który w swoim debiucie zremisował 2:2 z Jagiellonią w Białymstoku.


Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. Wysokie kursy i szeroka oferta zakładów
    Legalny bukmacher eTOTO oferuje doskonałe bonusy na start
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd