Młodzieżówka bez awansu... na 99 procent!

18.11.2020 15:10

Pomimo przekonującego zwycięstwa w stosunku 3:1 nad drużyną narodową Łotwy, młodzieżowa reprezentacja Polski nie zdołała awansować do finałów Młodzieżowych Mistrzostw Europy do lat 21. 

EURO U21 bez Polski 

Biało-czerwoni, który w ostatnim meczu elimiacji UEFA EURO U-21 2021 poprowadził Maciej Stolarczyk, do awansu potrzebowali nie tylko własnej wygranej, ale też potknięć rywali z innych grup, bo do turnieju finałowego poza zwycięzcami każdej grupy promocję wywalczyło też pięc zespołów z drugich miejsce.

Ostatecznie w tym gronie zabrakło polskiej młodzieżówki, która walkę o awans przegrała z drużynami narodowymi Szwajcarii, Portugalii, Chorwacji, Rumuni i Islandii. Cyba, że UEFA wycofa się z zapowiadanego walkowera dla Islandczyków za mecz z Armenią. Wówczas Polska U-21 zachowa jeszcze cień szansy na awans.

Choć tak naprawdę szanse pogrzebaliśmy w październikowych meczach, kiedy to jeszcze pod wodzą Czesława Michniewicza przegraliśmy 0:1 z Serbami i jedynie zremisowaliśmy 1:1 z Bułgarami, czego nie byli w stanie przewidzieć nawet najlepsi eksperci od zakładów piłkarskich.

Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. Betclic najlepszy legalny bukmacher
    Zakład bez ryzyka 550 PLN. Kod promocyjny: KOD550
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Mecze na żywo z bonusem 29 PLN w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus