Milik o krok od zmiany klubu!

15.01.2021 16:05

Wiele wskazuje na to, że w końcu Arkadiusz Milik opuści SSC Napoli i zacznie grać w piłkę, a nie tylko trenować. Tak przynajmniej wynika z doniesień "La Gazetta dello Sport", które informuje, że włoski klub jest już bliski porozumienia z występującym we francuskiej Ligue 1 Olimpique Maryslią.  Sportowe analizy na weekend znajdziesz na blogu Dobre Typy!

Milik zagra we Francji? 

Marsylczycy są zdeterminowani, żeby sprowadzić reprezentanta Polski, który popadł w niełaskę po tym jak odmówił przedłużenia wygasającej w czerwcu umowy. Świadczą o tym kolejne, za każdym razem lepsze dla SSC Napoli oferty. Włoskie media donoszą, że przełomowa okazała się ta opiewająca na 10 milionów euro plus dodatkowe 5 milionów w europejskiej walucie w ramach bonusów.

Dotychczas klub z Neapolu stał na stanowisku, że nowy pracodawca byłego snajpera między innymi Górnika Zabrze musi wyłożyć 15 mln euro, inaczej nie będzie zgody na zimowy transfer, a 26-latek będzie mógł odejść tylko latem. Okazuje się, że Włosi potrafią liczyć i są skłonni do ustępstw. Wszak 10 mln to też spora kwota, która może jeszcze wzrosnąć o 50%.

To świetna informacja dla reprezentacji Polski, której Arkadiusz Milik jest ważnym ogniwem. Biało-Czerwoni już w marcu rozpoczną eliminacje Mistrzostw Świata 2020, a w czerwcu czekają ich finały Mistrzostw Europy. To właśnie perspektywa braku powołania na te imprezy miała doprowadzić również do zmiany podejścia samego piłkarza.

Pochodzący z Górnego Śląska zawodnik w barwach „Błękitnych” rozegrał w sumie 122 spotkania, strzelił 48 goli, do których dorzucił jeszcze pięć asyst. Byłoby tego więcej, gdyby nie dwie poważne kontuzje.

Najlepsza piłka na żywo w Internecie!


Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. Najnowsze wiadomości

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Mecze na żywo z bonusem 29 PLN w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus