Mierzejewski zdegradowany

12.11.2018 15:20

W cieniu zmagań na Starym Kontynencie końca dobiegły rozgrywki Chińskiej Superligi. Finisz sezonu nie był udany dla zespołu Adriana Mierzejewskiego, który wraz z kolegami opuścił szeregi najwyższej klasy rozgrywkowej.


Jeszcze na kilka kolejek przed końcem sezonu zespół Changchun Yatai zajmował bezpieczne miejsce mniej więcej w połowie stawki i absolutnie nic nie wróżyło katastrofy, która wydarzyła się dosłownie w kilku ostatnich tygodniach rywalizacji.

Od połowy sierpnia „Mierzej” i spółka potrafili wygrać tylko jedno z jedenastu spotkań o ligowe punkty, notując jednocześnie aż sześć porażek, co poskutkowało zjazdem niemal na samo dno tabeli chińskiej Superligi.

Ostatecznie klub byłego reprezentanta Polski zmagania zakończył z 32 oczkami na koncie. Tyle samo miały również dwa inne zespoły, które uplasowały się wyżej, dzięki korzystniejszemu bilansowi spotkań bezpośrednich.

Przyszłość polskiego zawodnika w zespole z Azji nie jest jeszcze znana. Jego kontrakt wygasa bowiem dopiero z końcem 2019 roku.

Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd