Michał Mak w Wiśle Kraków!

23.05.2019 14:25

Zespół „Białej Gwiazdy” wzmocnił 27-letni skrzydłowy Michał Mak. Zawodnik związał się z klubem rocznym kontraktem (z opcją przedłużenia o kolejny sezon), o czym poinformowano w oficjalnym komunikacie prasowym Wisły Kraków na jej stronie internetowej.


Umowa wejdzie w życie w dniu 1 lipca 2019 roku, kiedy to oficjalnie otwiera się letnie okno transferowe i tym samym rozpoczyna się nowy sezon klubowy. Dla Michała Maka przenosiny z Lechii Gdańsk do Wisły nie będą oznaczać pierwszego zetknięcia z krakowskim klubem, bo dokładnie 11 lat temu odchodził z niego jako utalentowany junior.

W ostatnim sezonie Michał Mak wywalczył z gdańszczanami Puchar Polski oraz trzecie miejsce w LOTTO Ekstraklasie, występując w 22 spotkaniach. Najczęściej pełnił jednak rolę dublera podstawowych skrzydłowych, z czym związana może być też chęć zmiany otoczenia.

Przez cały sezon najnowszy nabytek „Białej Gwiazdy” zdobył trzy bramki i zanotował jedną asystę. W Wiśle zastąpi Sławomira Peszkę, który po półrocznym wypożyczeniu z Lechii, dzięki dobrej postawie pod Wawelem, wróci nad morze.

Fot.: ESA (materiały prasowe)

Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. Najnowsze wiadomości

  2. Wysokie kursy i szeroka oferta zakładów
    Legalny bukmacher eTOTO oferuje doskonałe bonusy na start
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd