Messi zawieszony!

19.01.2021 15:50

Gwiazdor FC Barcelony, Argentyńczyk Leo Messi, nie będzie mógł pomóc swoim kolegom w dwóch najbliższych meczach o stawkę! Wszystko przez decyzję rodzimej federacji, która zdyskwalifikowała go za wydarzenia, do których doszło podczas Superpucharu Hiszpanii. 

Leo Messi ukarany zawieszeniem 

Hiszpańska Federacja Piłkarska (RFEF) zdecydowała, że sama czerwona kartka za faul w wielkim finale superpucharu kraju, który został rozegrany w ostatnią niedzielę, to za mało i dołożyła karę dwóch meczów dyskwalifikacji, którą Leo Messi będzie musiał odbyć w najbliższym czasie.  

O ile absencja Argentyńczyka nie będzie dotkliwa dla "Dumy Katalonii" w pierwszym spotkaniu, jakim będzie czwartkowa konfrontacja z trzecioligową Cornellą w Pucharze Króla, o tyle jego brak w niedzielnej rywalizacji ligowej z Elche może kosztować utratę punktów. 

Wiedzą o tym doskonale włodarze z Camp Nou, którzy zapowiedzieli już odwołanie od ogłoszonego we wtorek werdyktu. Może się ono skończyć złagodzeniem kary, ale także jej... zaostrzeniem, czyli nieobecnością Messiego także w potyczce ligowej z... Athletikiem Bilbao.


Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. Najnowsze wiadomości

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Mecze na żywo z bonusem 29 PLN w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus