Mecze Ligi Mistrzów online. Transmisje za darmo - gdzie oglądać w internecie?

Gdzie można oglądać mecze Ligi Mistrzów w internecie? Transmisje za darmo dostępne są na wyciągnięcie ręki, jednak trzeba wiedzieć, gdzie i w jaki sposób je uruchomić!

Liga Mistrzów prawa telewizyjne. Gdzie można oglądać te rozgrywki?

Każdego roku kibice szukają informacji na temat tego, kto wykupił prawa telewizyjne do Ligi Mistrzów. Jest to coś w rodzaju "pakietu", o który stacje telewizyjne biją się z konkurencją, by pokazywać spotkania Champions League na żywo na swoich antenach.

Niestety, w Polsce w zasadzie co dwa sezony zmieniają się posiadacze wspomnianych praw, a co za tym idzie - trudno jest mówić o jakiejś ustabilizowanej sytuacji. Tworzy to spore zamieszenie, przez które coraz popularniejsze stają się transmisje internetowe. Wielu kibiców uważa, że mecze Ligi Mistrzów online mogą być pokazywane przez każdego i nie wymaga to jakichkolwiek zgód. Oczywiście, nie jest to prawda.

Nie ma sensu pisać o tym, gdzie można oglądać mecze LM w obecnym sezonie, bo już w kolejnym będzie wyglądało to zgoła inaczej. Niekiedy transmisje znajdziemy w NC Plus, a niekiedy w Polsacie czy TVP. Ta ostatnia w zasadzie prawa posiada co roku, jednak są one mocno ograniczone.

Liga Mistrzów za darmo w internecie dla każdego. Czy to rzeczywiście tak proste?

Sporo osób uważa, że mecze Ligi Mistrzów za darmo to po prostu coś, co należy się każdemu kibicowi. W ten sposób prędzej czy później w głowach fanów piłkarskich rodzą się mity, że transmisje meczów za darmo to coś, co nie łamie jakichkolwiek przepisów. W końcu prawa tv stosowane są tylko i wyłącznie w przypadku kanałów telewizyjnych, prawda? Okazuje się, że nie do końca.

W dzisiejszych czasach internet przestał być już jedynie miejscem dla piratów i tych, którzy chcą łamać przepisy. Również online można znaleźć legalne transmisje Ligi Mistrzów czy innych rozgrywek i raczej specjalnie to nikogo nie dziwi. A jakby tego było mało, coraz więcej fanów nie wyobraża sobie oglądania relacji wideo na ekranie telewizora!

DARMOWE MECZE ONLINE - KLIKNIJ I ZOBACZ PLAN TRANSMISJI!

Fakty są następujące: darmowe meczyki z Ligi Mistrzów, Ligi Europy i innych są udostępniane w takiej formie tylko i wyłącznie przez spółki, które mają do tego prawo. Oznacza to, że to ich dobra wola - mogą przygotować kanały PPV (jak ma to miejsce w przypadku Polsatu), mogą oferować jeden mecz na tydzień (takie prawo posiada TVP) albo zdecydować się na pójście "bezpłatną drogą". Jak nietrudno się domyślić, ta ostatnia jest po prostu mało opłacalna.


Gdzie oglądać mecze Ligi Mistrzów? Sposoby na darmowe oglądanie!

Każdy kibic ma swoje sposoby na to, by oglądać darmowe mecze Ligi Mistrzów. Niektórzy łamią przy tym prawo, co dla nas nie jest czymś ani godnym pochwały, ani nawet wartym opisywania w szczegółach. Na szczęście, da się połączyć wszystko tak, by nie narażać się na kary, a jednocześnie mieć darmowe meczyki.

Na łamach naszego portalu zawsze pokazujemy, gdzie można oglądać mecze online. Tym samym dajemy do zrozumienia, że bezpłatne transmisje to nie żaden mit, a coś jak najbardziej realnego. Problem w tym, że nadal nie wszyscy mają pojęcie, jak to dokładnie działa w praktyce.

W przypadku Ligi Mistrzów sprawa jest o tyle skomplikowana, że mamy do czynienia z opisywani już prawami transmisyjnymi. Do najtańszych one nie należą i dlatego trudno jest czasem obejrzeć jakiś mecz bez opłat - tym bardziej, gdy jest sporym hitem. Tak, oczywiście, nie jest zawsze i też trzeba być tego świadomym.

W Polsce mecze Ligi Mistrzów bez opłat obejrzymy przede wszystkim na antenach kanałów TVP. Telewizja Polska może pokazywać jeden mecz w tygodniu - w tym wielki finał. Wszystkie spotkania pokazywane są w otwartym paśmie - na TVP 1, 2 i zawsze na TVP Sport.


Liga Mistrzów mecze na telefonie. Transmisje mobilne

W dzisiejszych czasach komputer czy telewizor to jeszcze nie wszystko, bo przecież mamy smartfony. Liga Mistrzów na telefonie również jest dostępna, a korzystanie z takich transmisji nikomu nie powinno sprawić najmniejszych kłopotów.

Abonenci NC Plus czy Polsatu dostają do dyspozycji apki, które są dostępne bez opłat zarówno na Androida, jak i system iOS. Widzowie TVP także mogą pójść tą drogą i mecz obejrzeć na ekranie urządzenia przenośnego - albo bezpośrednio na przenośnej stronie, albo w dedykowanym programie.

STS TV - mecze online bez opłat podczas obstawiania live!

Legalny bukmacher STS, którego ofertę można znaleźć na www.STS.pl, oferuje swoim klientom zakłady na żywo, do których są dołączane darmowe transmisje online. Podczas typowania meczów można je oglądać i tym samym mieć pełen dostęp i do zakładów, i relacji wideo.

Do korzystania z transmisji wymagane jest konto typerskie, które założyć można za darmo na stronie www.STS.pl. Na dobry początek można otrzymać tutaj aż 29 PLN bez wpłaty, a oprócz tego również do 1200 PLN przy depozycie numer jeden!

Jak ogląda się mecze za darmo w STS TV podczas obstawiania? ZOBACZ WIDEO i przekonaj się:

A jakie są wasze sposoby na to, by możliwe było oglądanie Ligi Mistrzów za darmo?

Bonus bez depozytu z kodem "BETONLINE" na stronie www.STS.pl

-----

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. Najnowsze wiadomości

  2. Bonus 3000 PLN + 100 PLN zakład bez ryzyka
    Legalny bukmacher Betfan oferuje darmowe bonusy na start
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Mecze na żywo z bonusem 29 PLN w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus