Mecze kadry bez kibiców!

10.03.2020 13:25

Nie tylko rozgrywki ligowe i pucharowe, ale też spotkania reprezentacji Polski traktowane są jako imprezy masowe, co oznacza, że po wtorkowej decyzji rządu, marcowe mecze towarzyskie polskiej drużyny narodowej zostaną rozegrane bez publiczności, co potwierdził Polski Związek Piłki Nożnej.


W związku z decyzją władz państwowych marcowe mecze reprezentacji Polski z Finlandią we Wrocławiu (27.03.2020) i Ukrainą w Chorzowie (31.03.2020) odbędą się bez udziału publiczności i będą transmitowane w telewizji. Federacja uspokaja jednak fanów, którzy mieli stawić się na stadionach, że otrzymają zwrot pieniędzy za bilety.

Wszyscy kibice, którzy zdążyli już dokonać zakupu biletów na te spotkania, otrzymają zwrot pieniędzy. Szczegółowa procedura zostanie podana w najbliższym czasie” - napisano w oficjalnym komunikacie prasowym.

To jednak nie wszystko, bo PZPN odpowiedzialny jest także za inne reprezentacje i za krajowy puchar. Mecze młodzieżowych reprezentacji Polski i reprezentacji Polski kobiet, rozgrywane w naszym kraju, również odbędą się bez udziału publiczności. Również rozgrywki Totolotek Pucharu Polski, I i II ligi oraz niższych klas rozgrywkowych nie mogą mieć charakteru imprez masowych aż do odwołania.

Z komunikatu prasowego PZPN dowiadujemy się również, że w porozumieniu ze sponsorem tytularnym turnieju dla dzieci ,,Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, związek postanowił przenieść rozgrywki, w tym finały turniejów wojewódzkich na okres późniejszy.


Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. Najnowsze wiadomości

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Mecze na żywo z bonusem 29 PLN w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus