Mandżukić odchodzi z reprezentacji!

15.08.2018 08:20

Jeden z dwóch najlepszych strzelców w historii chorwackiego futbolu, Mario Mandžukić, zdecydował się zakończyć reprezentacyjną karierą po zdobyciu wicemistrzostwa podczas rosyjskiego mundialu – poinformował we wtorek Chorwacki Związek Piłki Nożnej.


Oficjalny komunikat znalazł się na stronie internetowej federacji na prośbę samego zawodnika, który napisał także opublikowany tam pożegnalny list, skierowany przede wszystkich do kibiców, w którym tłumaczy swoje racje.

Nie ma idealnego momentu na rezygnację. Jeśli to możliwe, wszyscy powinniśmy grać dla Chorwacji aż do śmierci, ponieważ nie ma większego powodu do dumy, ale czuję, że ta chwila dla mnie nadeszła - teraz. Dałem z siebie wszystko, przyczyniając się do największego sukcesu chorwackiego futbolu” - napisał snajper występujący obecnie w Juventusie Turyn.

Mario Mandżukić kończy swoją reprezentacyjną przygodę po jedenastu sezonach, podczas których rozegrał w barwach drużyny narodowej blisko 90 meczów. Strzelił w nich 33 gole. Trzy najcenniejsze podczas rosyjskiego mundialu, który zakończył się dla Chorwacji zdobyciem srebrnych medali mistrzostw świata.


Fot.: HNS/http://hns-cff.hr/en/news/18588/ive-given-my-best-for-croatia/ 
Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. Wysokie kursy i szeroka oferta zakładów
    Legalny bukmacher eTOTO oferuje doskonałe bonusy na start
  2. Najnowsze wiadomości

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd