„Lewy” i „Piszczu” w drużynie marzeń PZPN

07.12.2019 11:50

Robert Lewandowski i Łukasz Piszczek znaleźli się w „Jedenastce Stulecia PZPN”, która została ogłoszona podczas uroczystej gali z okazji setnej rocznicy powstania polskiej federacji piłkarskiej.


Napastnik Bayernu Monachium i obrońca Borussii Dortmund są jedynymi przedstawicielami współczesnej generacji polskich piłkarzy, którzy zostali wyróżnieni wyborem do „drużyny marzeń” PZPN, którą wybrali nie tylko przedstawiciele kapituły, ale też kibice w głosowaniu internetowym.

Popularny „Lewy” ma przed sobą jeszcze kilka ładnych lat piłkarskiej kariery, ale już jest rekordzistą pod względem liczby występów w drużynie narodowej, ale nie tylko. Robert Lewandowski jest też najskuteczniejszym strzelcem reprezentacji. „Piszczu” może się z kolei pochwalić udziałem w czterech wielkich turniejach.

Wobec tych faktów trudno się dziwić, że obaj znaleźli się w „Jedenastce 100-lecia PZPN” obok medalistów mistrzostw świata i igrzysk olimpijskich jak: Młynarczyk, Szymanowski, Gorgoń, Żmuda, Deyna, Boniek, Kasperczak, Lato czy Lubański.


Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. Najnowsze wiadomości

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Bonus 3000 PLN + 100 PLN bez ryzyka + Gra bez podatku! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus