totolotek

Lewandowski przypieczętował zwycięstwo

22.09.2018 20:20

Bramką na 2:0 Robert Lewandowski przypieczętował wyjazdowe zwycięstwo Bayernu Monachium w prestiżowej konfrontacji z Schalke 04 Gelsenkirchen, w ramach zmagań w 1.Bundeslidze.

Bawarczycy” prowadzili do przerwy 1:0 po golu zdobytym przez Jamesa Rodrigueza, który wykorzystał perfekcyjne dośrodkowanie Kimmicha z rzutu rożnego, pakując piłkę do bramki bezradnego Fahrmanna!

Bayern dzisiejszego wieczora totalnie zdominował rywali, ale na drugie trafienie musiał czekać aż do 63. minuty, kiedy to Robert Lewandowski wykorzystał jedenastkę, zdobywając swojego ósmego gola w siódmy meczu bieżącego sezonu.

Wcześniej kapitan reprezentacji Polski zdobył trzy gole w meczu o Superpuchar Polski, dwie bramki w lidze oraz po jednej w Lidze Mistrzów i krajowym pucharze.