Lewandowski podwójnym rekordzistą

11.06.2019 07:55

Kapitan Biało-Czerwonych, Robert Lewandowski, jest od wczoraj współrekordzistą, jeśli chodzi o liczbę występów w reprezentacji Polski. Wczorajszy mecz był jego 106 z orzełkiem na piersi.


Dokładnie taką samą liczbę gier w polskiej drużynie narodowej ma na swoim koncie Kuba Błaszczykowski, który opuścił czerwcowe zgrupowanie kadry z powodu kontuzji, jakiej nabawił się w meczu Wisły Kraków w końcówce minionego sezonu LOTTO Ekstraklasy. Jak wyrównanie rekordu swojego kolegi z drużyny przyjął popularny „Lewy”?


Każdy rekord jest wyróżnieniem, ale zdaję sobie sprawę, że jeszcze sporo przede mną, że jeszcze parę lat mam grania. Muszę być ciągle głodny, ciągle chcieć więcej. W jakimś stopniu odpowiedzialność za drużynę spoczywa na naszych barkach. Dzisiaj wiedziałem, że muszę cofać się po piłkę, rozgrywać i grać dla drużyny. Awans na mistrzostwa Europy jest rzeczą podstawową, nie indywidualne osiągnięcia” - powiedział Robert Lewandowski na gorąco po meczu.

Przypominamy, że kapitan Biało-Czerwonych jest również samodzielnym rekordzistą, jeśli chodzi o liczbę bramek zdobytych w drużynie narodowym. Ta wczorajsza była już 57. trafieniem „Lewego”, który wyprzedza legendarnego Włodzimierza Lubańskiego o dziewięć goli. 


Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. Bonus 3000 PLN + 100 PLN zakład bez ryzyka
    Legalny bukmacher Betfan oferuje darmowe bonusy na start
  2. Najnowsze wiadomości

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Mecze na żywo z bonusem 29 PLN w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus