L'Equipe wyznacza 4 kluby dla Roberta Lewandowskiego

11.04.2018 14:50

Jak twierdzi L'Equipe, doszło do planów Roberta Lewandowskiego, który w tym sezonie chce zakończyć swoją współpracę z Bayernem Monachium, pomimo umowy wygasającej dopiero w 2021 roku.


Jak stwierdził Francuski dziennik L'Equipe, Robert Lewandowski dał już 4 nazwy klubów, którymi jest zainteresowany w perspektywie dalszych lat. Pini Zahavi dostał oprócz listy pełne prawa do prowadzenia wszelkich negocjacji z klubami takimi jak: Real Madryt, PSG, Chelsea Londyn i 4 klub, który ma pozostawać tajemnicą. Ani się obejrzymy, jak Hiszpańskie media podchwycą ten temat i będą łączyć Polaka również z Barceloną, która na pewno będzie szukać kolejnych wzmocnień do składu po odpadnięciu z ćwierćfinału Ligi Mistrzów.

Jak podaje L'Equipe: "Robert Lewandowski planuje odejść z Bayernu w tym roku, pomimo umowy ważnej do 2021 r. Polski piłkarz upoważnił Zahaviego do prowadzenia negocjacji ws. transferu z czterema klubami: Realem Madryt, PSG, Chelsea Londyn i jeszcze jednym, którego nazwa pozostaje jednak tajemnicą".

Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. eTOTO najlepszy legalny bukmacher
    Aktualna oferta bonusów na www.etoto.pl
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd