LaLiga od 11 czerwca!

29.05.2020 20:20

W czwartek datę powrotu do gry podano na Wyspach Brytyjskich i we Włoszech. Zarówno Premier League, jak i Serie A mają wystartować w drugiej połowie czerwca. Jeszcze szybciej zdecydowano się grać dość nieoczekiwanie w Hiszpanii! 


Tamtejsza Santander LaLiga wystartuje już w czwartek 11 czerwca, kiedy to ma się odbyć tylko jedno spotkania, mianowicie Derby Sewilli. W weekend zostaną rozegrane pozostałe mecz 28. kolejki, jednej z jedenastu, które pozostały do końca sezonu 2019/2020.

Takie decyzje zapadły podczas spotkania przedstawicieli Krajowej Rady Sportu (odpowiednik polskiego ministerstwa), Hiszpańskiej Królewskiej Federacji Piłkarskiej oraz LaLigi.

Wszystko wskazuje na to, że hiszpańska ekstraklasa będzie chciała zakończyć zmagania do 19 lipca, podobnie jak PKO Ekstraklasa, choć najlepsze ligi Starego Kontynentu według wytycznych UEFA mogłyby rywalizować o dwa tygodnie dłużej.

Przypominamy, że po 27. seriach gier na czele ligowej tabeli znajdują się piłkarze FC Barcelony, którzy o dwa oczka wyprzedzają Real Madryt.


Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. Betclic najlepszy legalny bukmacher
    Zakład bez ryzyka 550 PLN. Kod promocyjny: KOD550
  2. Najnowsze wiadomości

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Mecze na żywo z bonusem 29 PLN w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus