La Liga typy dnia. Pewniaki bukmacherskie - co obstawiać?

La Liga (znane również jako Primera División) to najwyższa poziomem liga piłkarska w Hiszpanii. Na całym świecie uchodzi za jedną z najsolidniejszych i najmocniejszych, a zarazem za istną "wylęgarnię" talentów piłkarskich. Zainteresowaniem cieszy się również w Polsce, gdzie masa kibiców nie tylko na bieżąco ją śledzi, ale i obstawia. Nasz poradnik powstał z myślą o osobach, które interesują zakłady bukmacherskie właśnie na ligę hiszpańską, a nie mają jeszcze w nich doświadczenia. Pokazujemy, na co zwracać w niej uwagę, ale też to, którzy bukmacherzy będą odpowiedni do typowania z najbardziej efektywnym wykorzystaniem własnego budżetu.

Jak obstawiać ligę hiszpańską? - porady dla początkujących

Nawet jeśli na bieżąco oglądamy spotkania rozgrywane w obrębie ligi hiszpańskiej i uważamy się za swoistych ekspertów, aby realizować własne typy bukmacherskie i uczynić je skutecznymi musimy pozyskać specjalistyczną wiedzę właśnie w ich obrębie - chyba, że w obstawianiu nie chcemy być skuteczni. Aby jednak takimi być, pamiętajmy o tym, by:

    • zwrócić uwagę na specyfikę ligi hiszpańskiej - ta należy do lig bardzo finezyjnych. Wielką wagę przykłada się w niej nie tylko do wyników kolejnych zmagań, ale i stylu oraz techniki. Spotkania w niej są bardzo dynamiczne, co zwykle skutkuje dużą ilością bramek padających w każdym spotkaniu - również tym na niższych szczeblach tabeli;

    • patrzeć na fazę sezonu - z uwagi na styl gry hiszpańskich klubów, ich zawodnicy szybko się męczą - wielki wpływ na to, jak sobie radzą ma więc nie tylko forma, ale i faza sezonu. Bierzmy ją pod uwagę, tworząc i realizując własne pewniaki, a nawet przeglądając płatne typy bukmacherskie;


    • spojrzeć również na ligi europejskie - z uwagi na prestiż, jakim cieszy się liga hiszpańska, wiele zespołów grających w niej na co dzień bierze udział również w Lidze Mistrzów i Lidze Europy - ma to niebagatelne znaczenie w skali "makro", bo powoduje większe zmęczenie, ale i ustalanie priorytetów przez ich trenerów;

    • mieć na uwadze kontuzje - za sprawą finezyjnej gry oraz nacisku na technikę, zawodnicy z ligi hiszpańskiej bardzo często się faulują (czy to z frustracji wynikającej z niemożliwości zdobycia piłki, czy z czegokolwiek innego) - patrzmy więc na kontuzje i urazy, zwłaszcza te występujące u kluczowych zawodników w danych zespołach, którzy kreują grę;

    • wybrać odpowiedniego bukmachera - właściwy bukmacher (dwóch z tych naprawdę godnych zaufania prezentujemy poniżej) zaoferuje solidną ofertę nie tylko na legalny poker, ale i właśnie na ligę hiszpańską. Oczekujmy solidnych kursów, pokrycia tej ligi ofertą "na żywo" oraz ciekawych bonusów promocyjnych. Najważniejsze jest jednak pełne pokrywanie ligi hiszpańskiej, pozwalające nam typować absolutnie każde spotkanie rozgrywane w jej ramach.

La Liga zakłady bukmacherskie online

Liga hiszpańska znajduje się w ofercie na zakłady bukmacherskie każdego operatora działającego legalnie na terenie Polski. Bukmacherzy pokrywają ją jednak w różnym stopniu i oferują bardzo rozbieżne kursy bukmacherskie na każde ze spotkań rozgrywanych w jej obrębie. Właśnie dlatego warto przyłożyć się do wyboru konkretnego buka. Poniżej przedstawiamy dwóch, u których na pewno warto mieć swoje konto. 

La Liga w ofercie STS


STS to bukmacher, który obecnie sprawuje rolę lidera na polskim rynku. Podobnie, jak u większości operatorów, centralnym elementem jego oferty jest piłka nożna - a w jej obrębie nie mogło zabraknąć również ligi hiszpańskiej. Buk proponuje bardzo przyjazne typerowi warunki jej obstawiania, z solidnymi kursami i wieloma bonusami promocyjnymi. Oczekiwanie na kolejne mecze można sobie u niego umilić usługami dodatkowymi, chociażby obstawiając legalny poker.

Dotyczące bukmachera STS opinie jasno pokazują, że to bardzo dobra propozycja dla osób, które szukają dobrego miejsca do grania na znane ligi piłkarskie.

La Liga w ofercie Fortuny

La Liga stanowi ważny element oferty Fortuny - jednego z najbardziej rozpoznawalnych bukmacherów z prawie 25-letnim stażem na rynku. Solidne kursy, bardzo dobre pokrycie każdego z meczów i obecność wielu z nich w ofercie "na żywo" to coś, na co możemy liczyć u tego bukmachera. Ponadto, będziemy mogli u niego sięgnąć po atrakcyjny program lojalnościowy, nagradzający każdy nasz zakład - również w ramach La Liga.

Bonus bez depozytu z kodem "BETONLINE" na stronie www.STS.pl

-----

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. Betclic najlepszy legalny bukmacher
    Zakład bez ryzyka 550 PLN. Kod promocyjny: KOD550
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Mecze na żywo z bonusem 29 PLN w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus